Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék meghízni egy...

Hogyan tudnék meghízni egy kicsit?

Figyelt kérdés
26. évemet taposom,kétszer szültem,az első után jódarabig 70 kg körül voltam,mióta meglett a kisebbik (3éves) szinte folyamatosan fogytam apránként.Pedig szénhidrát és kalóriadús ételeket eszem,szedtem immunerősítő is,az is csak megállította a fogyást,most 2 hónapja elkezdett rettenetes hullani a hajam.Voltam az elmúlt másfél évben 2x teljes kivizsgáláson,semmit nem találtak.Most vagyok 58 kg a 176 cm-mel,szóval csontkollekció.Van valakinek valami ötlete,tanácsa,hogy legalább 5-6 kilóval több legyek?
2011. nov. 29. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A fogyásod hátterében sok minden állhat, hisz írod, hogy hullik a hajad is. Valami nagyon hiányozhat a szervezetednek.

Én első körben egy teljes méregtelenítést csinálnék, majd ezt követően helyreállítanám a bélflórámat és rögtön elhagynám a cukros/édesítőszeres, finomlisztes dolgokat. Nagyon odafigyelnék mit eszek meg. Érdemes egy eü kis naplócskát vezetni, mert 2 hét után már alig lehet a részletekre emlékezni. Ebben leírhatod, hogy mikor mit ettél, mennyit, mit szedtél....stb.

A szervezet (persze lehet, hogy más oka van, nem vagyok orvos), képes nagyon furcsa tüneteket produkálni, ha valami hiányérzete van.

Én ezt tenném, de nem vagyunk egyformák. Talán tudtam segíteni.:)

2011. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A jól bevált dolgok :Extrém szíros kaják,chips, szíros húsok (nem vörös) és stb
2011. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem semmiképpen se étkezz egészségtelenül csak azért, hogy hízzál! Vizsgáltasd ki magad, mert lehet akár pajzsmirigy-túlműködés vagy tápcsatornát érintő megbetegedés, amit ha nem kezelnek, veszélyes lehet. Ha mégis kiderül, hogy semmi bajod, próbálj meg sportolni, vitaminokat szedni és egészségesen, többször keveset enni. A soványság pedig inkább előny, mint hátrány! Sok nő irigykedik Rád! :-)
2011. nov. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is csontkollekció vagyok,csesztetnek is érte rendesen a suliban!!!!egy csónakban evezünk!!! :D
2012. máj. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!