Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyhatok úgy 2kg-ot mondjuk...

Fogyhatok úgy 2kg-ot mondjuk 1 hét alatt?

Figyelt kérdés
úgy gondoltam, hogyha nem ennék semmit, vagy nagyon keveset... mert 1 hét múlva esküvő, és szeretném hogy a ruha tökéletesen álljon rajtam azon a napon!:) vízhajtót meg nem merek bevenni
2011. nov. 12. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

nem jó taktika ha nem eszel mert nagyon nyúzott leszel.

plusz az sem tenne jót ha elájulnál nem igaz?

sportolj minden nap és egyél kevesebbet mint szoktál,(fele annak amit eddig)főleg vacsira és simán lemegy két kg.

2011. nov. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fogyokurat, szepitgetest 8 hettel az eskuvo elott kell elkezdeni, nem az utolso heten.
2011. nov. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na hát nézzük, hogy mit is kell ilyenkor csinálni.

9 nappal az "esemény" (bemutató, esküvő, stb) előtt nem szabad már szilárdat enni. Az "esemény" előtt 12 órával drasztikusra kell csökkenteni a vízivást is.


Azt már inkább nem teszem hozzá, hogy szerintem többet számít a közérzeted, mint az a 2 kg...

2011. nov. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!