Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet leszokni a...

Hogyan lehet leszokni a hashajtóról?

Figyelt kérdés
Hatalmas problémám van ezzel, már az sem hat..eddigi életemben mindig problémás volt az anyagcserém, de az orvosok szerint minden rendben van. Hetente 2x sportolok, de ha mégsem úgy alakul, a napi mozgásom még így is megvan. Rájöttem, hogy kevés vizet iszok, de mostmár naponta legalább 2 liter megvan. A táplálkozásomról annyit, hogy húst nem eszek, viszont rengeteg tejterméket. Naponta kb fél-1l tejet megiszok (csak azért, mert szeretem) a kefírt, és a joghurtokat is imádom, napi rendszerességgel eszem, és teljes kiőrlésű kenyeret eszem. Az is baj, hogy kollégista vagyok, és ott számomra lehetetlen a wczés..nagyon fontos, tökre kétségbe vagyok esve...
2011. nov. 6. 16:20
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és még annyit, hogy reggelire általában valamilyen tejes dolgot szoktam enni, délre amit a menzán adnak (legjobban a főzelékeket szeretem csak ez ritkán van..)vacsorára pedig melegszendvicset, meg ilyesmit..próbáltam már a mályvateát meg mindenféle hülyeséget de semmi sem hatott...most tartok a 4. napnál...
2011. nov. 6. 16:26
 2/2 anonim válasza:

sztem nincs neked semmi bajod csak stresszelsz


miért is lehetetlen a koleszban a wczés?? basszus szted más hova s*zarik, az ágyába? már bocsánat a kifejezésért :s


WC-ni emberi dolog ha pedig ezt nem fogod fel akkor az a te bajod.majd kapsz egy fasza bélcsavarodást aztán elgondolkozhatsz megérte-e.

2011. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!