Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől puffadok ennyire?

Mitől puffadok ennyire?

Figyelt kérdés
Akármit eszek, utánna felpuffadok, és fáj a gyomrom, ráadásul olyan szélgörcseim vannak, és társaságban nagyon kellemetlen, mert muszály visszatartanom, ha meg elmegyek wcre, hogy kiengedjem akkor nagyon kellemetlen szagu és alig akar kijönni vlmi gáz belőlem..Nagyon kinoz ez már egy ideje, de nem iszok kolát, meg semmi szésavasat, csak tiszta vizet, de valamit uszály ennem..Csak ezek a tünetek kellemetlenek,az a kicsi ami kijön, amikor wcre megyek akkora erőt igényel mikor bennt kell tartani..Neharagudjatok tudom, hogy röhejes kérdés, de nem viccnek irtam ki!
2011. aug. 28. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Stresszes az eleted? Nem felsz, szorongsz valamitol?
2011. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ideges tipus vagyok, gyorsan felmey bennem a pumpa, ha valami nem ugy alakul, ahogy szeretném..Ez kiválthatja?
2011. aug. 28. 12:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a székletem normális állagu, nincs székrekedésem, sem hasmenésem..
2011. aug. 28. 12:56
 4/6 anonim ***** válasza:
A stressz simán.
2011. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Sajnos az emesztorendszeri megbetegedesek tobbsege a szervezet erzelmi stresszre adott valasza. A stressz es a testi betegsegek kozti kapcsolat alapjat mar tisztaztak, megkell tanulni megoldani az eleted karos hatasu stresszproblemait, ehhez tudatos, szandekos erofeszitesre lesz szukseged.

Onkontroll! Szemelyiseged, vagy viselkedesed lenyeges megvaltoztatasa!

A gyombergyoker, a ginzeng, az edes komenymag, az anizsmag es az angyalgyoker gyokere mind kivaloak, s ebbol tudsz teat kesziteni, de a gyombert pl. a fo etkezeshez is tudod fogyasztani frissen. Ezt szeleteld fel, es ugy fogyaszd el, vagy pedig a salatadba reszeld bele!

Az etkezesek kozben, akar kortyonkent is, de jot tesz a gy.novenytea fogyasztasa, mivel igy mar segited a gyomor, az emesztorendszer munkajat!

Herbaria kesz termeke, Nyugtatoteakeverek, ezt kezd el fogyasztani meg, de mar az stressztol szabadulj meg, tehat uralkodj magadon, tanuld meg elfogadni egy helyzetet,s nem agyalni azon, mivel ez mar a sok idegessegnek a tunete, de csak a kezdeti...tehat kezeld, es az okat szuntesd meg!

2011. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!:)
2011. aug. 28. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!