Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért puffadok fel állandóan?

Miért puffadok fel állandóan?

Figyelt kérdés
Nem étkezek másképp, mint korábban, mégis állandóan felpuffadok, hasgörcseim vannak, nagyon gázos vagyok. Kb azóta van ez, mióta fogamzásgátlót szedek. Létezik, hogy amiatt vannak ilyen problémáim? Egyébként több mellékhatása is gyötör... Mit tehetnék ellene?
2009. szept. 15. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
visszamész és kérsz egy másikat a mellékhatások miatt
2009. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jah és egyébként meg a székeléssel gondok vannak. Van, hogy 3-4 nap is eltelik, mire produkálok vmit.
2009. szept. 15. 14:22
 3/6 A kérdező kommentje:
A 3. féle bogyót szedem és másikat már nem ír a doki, mert szerinte hormonérzékeny vagyok. 2 nődokinál is jártam már...
2009. szept. 15. 14:25
 4/6 anonim ***** válasza:
nem fogyókúrázol véletlenül? akkor is szokott puffadni az ember, ha keveset eszik. akármilyen meglepő is
2009. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem fogyózom, bár rám férne, mert meg is híztam a gyogyitól.
2009. szept. 15. 14:41
 6/6 anonim ***** válasza:

figyi, ha puffadsz és nem székelsz akkor ez elég egyértelmű. ha vki 3-4 napig nem kakil, nagyon logikus h felfog puffadni.

akkor ne menj vissza, hanem változtass az étrendeden. hidd el, egy jó étrenddel rengeteg minden "orvosolható" orvos nélkül.

kezdj el többet inni, kevesebb fehér kenyeret enni. főtt kaját napi egyszer mindig egyél. gyümölcsöt is magadhoz vehetsz időnként, de ne egyszerre túl sokat, mert székrekedésed lesz. vegyél danone activiát és minden este egyél meg egyet. de inkább 2-t, így másnap könnyebben fogsz tudni kakilni.

2009. szept. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!