Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy oldanátok meg ezt a...

Hogy oldanátok meg ezt a problémát? Hiányolom az ebédet legalább mivel félek az egészségem kárára fog menni ez a összevissza étkezés, ez a "amit találok "megoldás .

Figyelt kérdés
Otthon mindig csak sütiket ,csokikat ,kenyeres dolgokat kapok (szoval csak bolti termékeket ) meg gyümölcsöt . Nos én vegetáriánus vagyok de nagyon hiányolom a föételeket melegen . (kumplipüré,rántotsajt,tészta stb..) Mivel a háztartás beli minden feladatott elvégez de a fözést nem (sem mikro sem fözös, szoval semilyen készitös étel ) Hiányolom a ebédet legalább mivel félek az egézségem kárára fog menni ez a öszevisza étkezés, ez a "amit találok "megoldás . Milyen megoldást javasoltok ? ( a háztartás beli meggyözésén kivül )
2009. ápr. 10. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Járj el ebédelni, hozass magadnak kaját, tanulj meg főzni....
2009. ápr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Kezdd a zacskós levesekkel, 10 perc alatt kész. Már ez is segít visszatérni normál étrendre, és sok időt se vesz el, és drágának se mondható.
2009. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ne egyél zacskós levest, tele van tartósítószerrel, nem egészséges. Mindig sütit, lisztes, kenyeres dolgot enni szintén nem egészséges.

A felsorolt ételekezt könnyen elkészítheted, vigyél belőlük a munkahelyre, ott melegítsd meg ebédkor - de van amit idegen is meg lehet enni, és mégse mindig kenyeret eszel.

2009. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért javasoltam a zacskós levest, mert visszaszokni az is jó, ha az embernek kevés az ideje, és idővel ott lesz a főzés is, csak először a gyomrot vissza kell szoktatni a meleg, ahhoz pedig a zacskós leves is megteszi.
2009. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát az instant kaját én sem javaslom, mert semmi értelme, egyáltalán nem táplál csak laktat. Biztosan nálatok is van iskola vagy kifőzde. Utóbbiban szokott lenni vegetáriánus menü is napi 5-600 Ft-ért ami simán megéri mert otthon annyiért nem tudsz főzni. Ha csak iskola van, onnan is tudsz ebédet hozni, csak szólni kell, hogy vega vagy, úgyhogy a hús és ragulevest felejtsék el, azt nem kérsz, ha meg húsos tészta van nem kérsz rá húst és otthon rápirítassz egy kis grízt meg teszel rá egy csomó lekvárt, vagy ilyesmi. Meg lehet oldani, légy ötletesebb!
2009. ápr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!