Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért kívánom annyira a...

Miért kívánom annyira a mákot? Mit tartalmaz a mák, amire a szervezetemnek ennyire szüksége lehet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 08:46
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
talán meg kellene jobban ismerni a testedet,szervezeted,nem gondolod?
2009. márc. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
Én kívánom a citromot ! Mellesleg nem csak a citromban van C vitamin, tehát azért nem kívánom a citromot három óránként, mert másból beviszem. Mellesleg nem én írtam azt a kommentet, mely téged írásra késztetett. Mellesleg, igen a szervezeted, a májad "kívánja" a zsíradékot. Ezért nem lenne bölcs dolog zsírmentesen étkezni sem.
2009. márc. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
:) jó igazad van. a májam kívánja és mégis milyen idegpályán jut el a májam üzenete az agyamhoz aminek a végeredménye az,h kívánom az oldalast? te is a nők lapjából ismered a szervezeted mi?
2009. márc. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
aham, meg szőke vagyok, s szeretek kötözködni. Mi az, nem tartotok otthon disznót, hogy mindig az oldalast kívánod? Vagy oldalas volt a jeled az oviban?
2009. márc. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

12:52 "D naon buta vagy ne haragudj. " -ra reagálva


"az úszás után általában zsírosabb ételeket, mint például süteményt vagy csokit kíván meg a szervezet, de alkalmas a súlyzózás is, ami után pedig a krumplis és a tésztás ételek után kezdünk el sóvárogni.Egy kiadós kocogás után gyümölcsre vágyunk."

-ez derül ki egy kutatásból, amely azt vizsgálta, szervezetünk miként reagál a különböző fajta testedzésre.Bár az intenzív testedzés nem növeli az étvágyat, a testmozgás után elkezdhetünk sóvárogni bizonyos ételek után - derült ki a Loughborough-i Egyetem kutatásából.


Ja és nem Nők lapja, kis buta:The Daily Telegraph

2009. márc. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
napi 2 futó vagy úszó edzésem és 1 "erőemelő" edzésem. sztem én tudom,h egyes sportevékenységek után mit kívánok! az,h ezt írták egy kutatásban az nem jelenti azt,h igaz, adok 150ezer ft-t 1 orvosnak,h bizonyítsa be azt amit én akarok és ő bebizonyítja! ma megmondod,h mien idegpályán közvetíti az adott szerv az agy fele a hiányérzetét ami egy bizonyos ételfajta kívánásában fejeződik be akkor elhiszem! de én tanultam sejtszintig lebontva az emberi szervezet működését! és elhiheted,h nincsenek olyan inger ami pl a b vitamin hiányt sugallja és ez mák kívánásban fejeződik ki!
2009. márc. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Akkor itt veled befejeztem, ha ez neked smafu. Ha már egy egyetemi professzor állításai is kevesebbet érnek, mint a tiéd. Szerintem fogj vissza az arcodból, mert "nagy".
2009. márc. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
egy komoly egyetemi professzor elhiheted,h nem olyan dolgokra pazarolja az idejét mint,h mien sporttevékenység után kívánjuk a mákos gubát és mien után a barackot. ezek a kutatások amik metöltik az újságokat és teljesen felesleges eredményeket hoznak ki ami kb 10 másodpercre leköt ez mind pénzkeresés miatt csinálják. nem nagy az arcom csak tudom,h igazam van és tudom is bizonyítani!
2009. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
vas van a mákban sok
2009. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Nekem is volt egy ilyen időszakom, hogy állandóan a mákot kívántam. Teljesen rá voltam kattanva. Amúgy is szeretem a mákot, de ebben az időszakban megőrültem érte, mindennap kívántam. Jó félévig tartott ez, aztán vhogy elmúlt, de most ugyanígy vagyok a kókusszal :D és utánanéztem, hasonló anyagok vannak bennük: kalcium, magnézium, B-vitamin és vas.
2011. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!