Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon sovány vagyok,165 cm...

Nagyon sovány vagyok,165 cm és 35/kg. Mit egyek naponta? Hányszor?

Figyelt kérdés

Nagyon sovány vagyok,165 cm és 35/kg.

Mit egyek naponta?Hányszor?


2009. febr. 12. 17:58
1 2
 11/13 anonim válasza:
Figyuz. Eloszoris ha sovany vagy, az nem megoldas hogy eszel mint a hulye, s varod h meghizz. Ha ijen sovany vagy, biztos hogy a szervezetednek eleg jo az anyagcsereje, es nem raktarozza el a dolgokat. A lenyeg hogy sportolj, amennyit csak tudsz. Nem tudom hany eves vagy, de nem fogsz lefogyni ha sportolsz. Csinalj valamit amit szeretsz, es azutan egyel, foleg feherjeben gazdag eteleket. Igy regeneralodnak az izmaid. De ha nem csinalsz semmit csak eszel akkor nem fogsz meghizni. Esetleg a hasadon kezd gyulni a zsir :D. Mindenkeppen sportolj es pihenj. Ja es menj le a gyogyszertarba es vegyel kalciumot.
2009. júl. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszi.O
2009. júl. 22. 12:36
 13/13 anonim ***** válasza:
én 182 centi vagyok és 148 kg.. szivesen adnék neked. mindketten boldogabbak lennénk.
2009. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!