Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Naponta hányszor vizeltek?

Naponta hányszor vizeltek?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert a mai nap még nem sikerült klotyóznom. Szóval, attól félek vizeletrekedésem van. Hogy álltok az ilyesmivel?
2011. aug. 23. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon humoros vagy, de lehetsz akár beteg is. Iszol eleget? Én eddig négyszer voltam, jó sokat pisiltem, de meg is ittam egy kancsó (kb 2 és fél liter) teát.
2011. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Fogom ,azt ha úgy van elmegyek huggyozni.

Van hogy 2szer de olyan is akad hogy 12szer.

2011. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Kicsit ízlésesebben nem lehetne írni?! Vizelni,pisilni...stb!Igyál sokat és fogsz tudni!Próbáld ki!Mondjuk igyál sört!Az még jól ki is tisztít!Vagy egyél dinnyét!Hatásos!
2011. aug. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
dettó! a dinnye ténleg jó!! aztán kiadhatod magadból a hugyot:D
2011. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vettünk egy fél dinnyét, ami 12 kg, úgyhogy van mit enni, megyek is pisilni elég sűrűn:P
2011. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én legalább tízszer! De tényleg igyál sokat és menni fog neked is :)
2011. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, most iszom a sok vizet, már nagyon tele vagyok, nem is esik jól, de még várom, hogy kijöjjön az adagom alulról.
2011. aug. 23. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!