Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan szokjak le az édességek...

Hogyan szokjak le az édességekről? 15,5/F

Figyelt kérdés
Egy ideje "küzdök" ellenük, mindig vannak időszakaim, van hogy nem kívánom, máskor meg naponta van hogy 2-3 csokit vagy kekszet is megeszek. Szeretném kihagyni a cukrot meg édességeket az étrendemből. Persze az más, ha egy szülinapon megeszek egy szelet tortát, a napi szintről beszélek. Úgy érzem, már csak emiatt van rajtam ez a felesleg. Szeretnék elérni egy átlag testalkatot, alacsony testzsírszázalékkal, itt a tavasz, kezdek megint egyre többet sportolni, nyáron meg strand stb... addigra kéne egy normális test. fehér lisztet ilyeneket már rég nem eszek, csak az édességet nem tudom száműzni...
2011. jan. 27. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szólj a szülőknek, hogy ne vegyenek, így nem lesz otthon, ha meg a saját pénzedből veszed, akkor meg gondolj arra hogyha az erre fordított pénzt, nem erre költenéd, hanem gyűjtenéd, akkor mit tudnál belőle venni
2011. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát, szülők veszik. próbáltam már mondani nekik sokszor, de az anyám is sokszor süt valamilyen süteményt, és a családban én vagyok a "fekete bárány" , ugyanis ők el vannak hízva, én hozzájuk képest anorexiás vagyok, hallom is tőlük állandóan, hogy vékony vagyok, mástól viszont ezt nem nagyon hallom vissza...

171cm vagyok és 60kg. súly alapján az vagyok, csak a testzsír% nagy.

2011. jan. 27. 18:35
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Nekem is volt hasonló korszakom, nagy csoki és édesség függő voltam.

Amiket ajánlani tudok, hogy mivel helyettesíts az édességeket: műzliszelet (rengeteg ízben kapható), cukormentes joghurt (én a jogobellára szavazok), a norbis cuccok is nagyon bejöttek nekem (rudi, puding, keksz)vagy a gyümölcsök: alma, mandarin, narancs, kivi stb.

Ha neten rákeresel van egy csomó olyan oldal, ahol diétás süti recepteket találhatsz. Ha megkéred Anyukád biztosan szívesen elkészíti Neked.:)

2011. jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, mi a Dr. Lenkeinél sok C-vitamint ajánlunk, ugyanis ha valaki nagyon kivánja az édes dolgokat, akkor nagy valószinüséggel hiánya van ebből a létfontosságú vitaminból. Ahhoz hogy ezen a problémán segits, legalább naponta minimum 1000mg-ot kell fogyasztanod, ez attól függ, hogy a Te szervezetednek mi az igénye. Megfigyelheted magadon, megpróbálhatsz minden nap egyel többet beszedni, meglátod mennyi segit rajtad. Nem kell elhinni a rémhir-terjesztők megnyilvánulásait, nem okoz a sok C-vitamin vesekövet, sőt, segit ezen a bajon is.

8 éve már több ezer ember problémáin segitettünk, biztos vagyok benne hogy Neked is menni fog!

2011. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem azért, de megnéztem neked ilyen bmi kalkulátorban és te veled semmi baj, beírtam adatokat, amiket írtál és ez jó


[link]

[link]

2011. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérlek ne edd meg!!! :)
2011. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!