Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan szokjak le rola?

Hogyan szokjak le rola?

Figyelt kérdés
fogyni szeretnék de kiskorom ota nem birom megállni hogy ne egyek minden nap csokit probáltam vagy egy honapig kiiktatni de egyszerüen nem megy mit csináljak?probáltam gyümölccsel helyettesiteni de nem éreztem azt az izt igy mégjobban megkivántam a csokit
2010. júl. 21. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyél étcsokit, ha már csokizol, és csak egy kis kockát. Az egészséges is. Ha fogyózni szeretnél, és mindenképp elhagyni, akkor először hagyj ki napokat (pl. minden 2. majd 3. nap edd csak). Esetleg ha van valami más "függőséged", pl. sülthús, valami hasonló, pótold azzal.
2010. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt is csináltam:s de most megint minden nap eszek ma már nem eszek többet:D
2010. júl. 21. 11:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Ehetsz miden nap, 3-4 kockát:d Szóval ne egyél sokat és akkor nem kell megvonnod magadtól..
2010. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2010. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! ma is megettem egy zacskó sárga m&m'-et és már lelkiismeretfurdaláom van:s tegnap meg anyu hazahozott egy zacskó selyemcukrot é vagy 10et megettem:s
2010. júl. 21. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem megijesztésképpen, de nekem is ilyen gondjaim voltak, sőt ilyenebbek. Ha kórosnak érzed, el kéne menned egy vércukorterheléses vérvételre, ahol megnézik, a hasnyálmirigyed jól működik-e, nem az okozza ezeket a problémákat. Nekem kiderült, hogy egy enyhe cukorbetegségem van és kaptam rá egy gyógyszert, amitől már 3 hete rá sem nézek a csokira, nem is hiányzik.Szigorú diétát is kell tartanom.De azóta nem ettem csokit és ha meglátom a boltban, akkor sem kívánom.
2010. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szia!

kivizsgáltattam vérvétel minden és teljesen jó volt a cukrom is.furcsállottam meg az orvos azt mondta hogy egyek nyugodtan csokit ha megkivánja a szervezetem le is csökkentettem csak motanába megint nem birok leállni róla de muzály lesz nem akarok bajt

2010. júl. 22. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!