Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy szokjak le róla?

Hogy szokjak le róla?

Figyelt kérdés
Ha valakinek esetleg már sikerült leszokni a dohányzásról, az ossza már meg velem/velünk,hogy h sikerült neki?! Én már régóta próbálkozom,de soha nem jön össze...:(
2009. dec. 21. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Akaraterő. Semmi egyéb humbuk nem használ.
2009. dec. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vegyél egy doboz cigit, és ne szívd el

Egyszerűen tedd le.

Azért legyen nálad cigi, mert akkor nem kérsz mástól, lévén h neked nincs... tudom, hülyén hangzik, de így a legbiztosabb

2009. dec. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akaraterő és biorezonancia.

Unokatesóm vagy közel 10 évig szívta, aztán összejött egy csajjal, aki ucsak nagyon. Közösen elhatározták, hogy leszoknak, és eljegyzésül elmentek egy biorezonanciás kezelésre. Ott közben elszívták az uccsót a kezelés alatt, azóta nem cigizik, pedig erős dohányos volt...

2009. dec. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem szívsz többet.

Anyukám 30 év után letette egyik napról a másikra.

A biorezonancia annyiból jó, hogy megkönnyíti a pénztárcád és nem fog telni cigire :)

2009. dec. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem elég mondogatni, hogy én pedig le fogok szokni, ha nem legbelül úgy is kell gondolni...

Reggel felkeltem, nem kívántam a cigit...aztán meg úgy voltam vele, ha eddig kibírtam akkor tovább is menni fog. És ment...

2010. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!