Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Jó hízási módszerek?

Jó hízási módszerek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 18:49
1 2 3
 21/29 anonim válasza:

Egyél meg naponta 400g földimogyorót és garantált a siker. De télleg ,mert 100g-be 609 kcal van. Nekem bevált. Egy éve 184 cm voltam és 60 kg. de most már 80 vagyok. Ja és próbálj minél többet enni és minél többször. És zabálj meg egy tábla csokit lefekvés előtt.


Remélem tudtam segíteni.

2010. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
Lehagytam 23/F
2010. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:

[link]


ne arra törekedj, hogy zsírt szedj fel:) ezért az ilyen "egyéé szallonnát, zsíros kenyeret, és egyébb kommentekre ne figyelj"


Ha hízni akarsz, elengedhetetlen a mozgás, és a megfelelő étrend..


[link]

2010. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Hello én is egy hízni vágyó emberke vagyok és az utolsó hozzászólás nagyon biztatónak tűnik és használ is;)
2010. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:

Sziasztok, egyre elterjedtebb az interneten a roboráló étrend írd be a Google keresőbe, általában a hízás testalkattól is függ én 18 fiú vagyok és 50 kg

sajnos én anyukámtól örököltem a vékonyságot,általában a dietetikusok is azt ajánlják hogy több fehérje bevitele táplálékkiegészítők, de mint mondta az internet csodákra képes.

2010. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én 189 cm és 65 kg vagyok, ha mindennap sült krumplit meg hamburgert ennék napi 3x akkor híznék valamennyit?
2010. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
SUPRADIN VITAMIN ETŐL LESZ ÉTVÁGYAD ÉN ETŐL HIZOK
2010. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
100%

Szia!

Én 16 éves vagyok, 168-169 cm és 51 kg, de senki nem hiszi el nekem. Ha lélegzem, kidudorodnak a bordáim és rettentő vékony a karom is, mondjuk mindezzel nincs baj, mert max. fürdőruhában látni :D De másfél éve még 43 kg voltam.

Én csak azt csináltam, amit újságokban és máshol olvastam:

-5óránként mindenképp egyél, de gyakrabban is, ha éhes vagy!

-Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget (a banánban sok a kalória)

-Egyél tejtermékeket ill. fehérjékben gazdag élelmiszert, húst

-Részesítsd előnyben a barna kenyeret, mert egészségesebb és jobban hízlal, mint fehér társa.

-Fontos a mozgás!!!! Komolyan!

És attól, hogy vékony vagy, még nem ehetsz meg mindent! Eszedbe ne jusson gyorséttermi kajákkal tömni magad, mert nagyon egészségtelen, de egy héten egyszer-kétszer megengedheted magadnak a McDonald's-ot.

Ja, és én olvastam, hogy egy nő ilyen korban hasonló problémával küzdött, ő minden nap banános-tejes turmixot reggelizett és 3 hónap után már vigyáznia kellett az alakjára!

Remélem, segítettem. Sok sikert!=)

2010. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
A rendszerességen múlik szinte majdnem minden.Én csináltam egy táblázatot miszerint 6:00 kelés 6:30 kaja 9:30 kaja 13:00 kaja 16:00 kaja 20:00 kaja.ÉS naponta 4km futás és egyéb testedzések.Eddig jó.Sok sikert!
2011. ápr. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!