Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízási problémák, segítség?

Hízási problémák, segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az a gondom, hogy egyszerüen képtelen vagyok hízni.

Egész nap eszek, valamit mindig rágcsálok, sütit eszek, pogácsát vagy valamit amikor csak tudok. Komolyabb étkezés is kb. 4-5ször tuti megvan naponta. Értem ez alatt azt mondjuk hogy vacsora, ébed és ezekböl ami maradt. Ha nincs más akkor szendvicset eszek, de olyankor is általában 4 darabot és ezek se olyan kicsik...

Sokszor még hajnali fél 1kor is eszek ha fent vagyok, egyik nap például egy nagy tál spagettit ettem olyankor, máskor tortát stb... meg se kottyan, nem hízok töle :(

Azért szeretnék hízni mert nincs valami nagy mellem és ezen szeretnék változtatni...

163cm magas vagyok és 52kg körül általában.

Van hogy felmegy 54-55-re de következö nap reggel már megint 51-52 vagyok pedig csak aludtam.. egyszerüen nem tudom hova vesznek el a kilóim...

Szeretnék tanácsot kérni hogyan szerezhetnék tartósan pár + kilót hogy ne legyek már ilyen deszka :(

Köszi annak aki segít


15/L


2010. máj. 9. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Csináltass szilikon melleket. Megoldódik a deszka probléma, és több leszel pár kilóval...


Én sem tudom hova tűnnek a kilóid, de ismerek egy jó detektívet, aki egyből rááll az ügyre. Pár nap alatt sitty-sutty megtalálja azokat a kilókat. Utánna meg felteheted a kérdést hogy: Túl sok kiló jött rám egyszerre, hogy tudnék fogyni?

2010. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki...míg te nem hízol addig más igen:/

Amugy meg sportolj valamit hogy izmot növelj.

2010. máj. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valahogy éreztem hogy megint csak a lenézö irigykedö hozzászólások fognak jönni.. pedig én segítséget kértem és nem ezt :/
2010. máj. 10. 09:36
 4/7 anonim válasza:
Lécci, had adjak neked egy kicsi hájat, ami rajtam nagyon sok van:D Vagy inkább cseréljünk?
2010. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi nem, hájat nem kérek max pár kilót ...
2010. máj. 11. 09:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Sok felesleges választ kaptál, mint látom! A lányom hasonló helyzetben volt és mentünk a dokihoz, mert nem tudhatod, hogy nem e valami betegség okozza. Feltétlenül menj el orvoshoz!!!Ne kezdj el kísérletezni, mert lehet, hogy ártani fogsz magadnak!A lányomnak elég komoly betegséget mutattak ki de szerencsére orvoshoz mentünk és azóta már semmi gondja!Dietetikus tanácsát is lehet kérni de előbb ORVOS!!!
2010. máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ, végre valaki képes segítöen is írni.

Egyébként semmi bajom nincs, beteg se szoktam lenni szinte soha, most is csak náthás vagyok. Nem hiszem hogy ez annyira komoly lenne, mert nem is vagyok anorexiás szintüen sovány, csak hát azért szeretnék felvenni pár kilót hogy normálisabban nézzek ki :S

2010. máj. 12. 10:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!