Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Jó hízási módszerek?

Jó hízási módszerek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 18:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

szia, én pont annyi idős, centi , és kiló vagyok, mint te, de én szeretem, vagyis szeretnék izmosodni picit, de nekem erőlködnöm kell, hogy ilyen legyek, sajna nem az van, hogy akármennyit eszem, nem hízom. te hogyan csinálod, hogy olyan vagy?

ja, és hogy segítsek is: egészséges, fehérjegazdak, zsírszegény kaják, sok sport, és estleg proteinital ( vagy tömegnövelő, vagy hogy mondják:D)

2009. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Én 18 éves vagyok 186 cm és 74 kiló.Kicsit keveslem,viszont nemtudok eddzeni kondiba mert a derekam nagyon fáj és pokol.Nemlehet.Szerintetek,hogy lehetne erösödnöm híznom,úgy hogy pattanásos vagoyk és nemnagoyn ehetek zsíros ételeket és kondiba se járhatok.Mi a legjobb sport szerintetek?Tömegnöveléshez és Izomnöveléshez
2009. szept. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

És hogy kérdező válaszára is válaszoljak.Volt egy barátom 16 évesen 160cm volt és 40kiló.Rajta röhögött mindenki és most 19 évesen 178cm és 70kiló.És erős.A csajok odavannak érte.Énse és öse gondolta valaha hogy megnö.Amugy énis elvagoyk keseredve de apukám nálam vékonyabb volt most meg már 100 felett van.

Viszont nálam az a baj hogy van egykét barátom aki nagyon jo genetikai felépítést öröklölt.Egyik barátom 18 évesen 198cm és 110kiló.Erőbe,szerek nélkül.Na nekem ezazálmom...

2009. szept. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Eznemis a válasz voot.:DNemtudom az jo ha sok édességet eszel habár rajtam ez nemsegitett.:Dmegettem kisz*artam.ÉSs ezzel most is igyvagyok.
2009. szept. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mint sok más emeber, köztük én is nehezen hízó alkat vagyok. De miután elkezdtem konditerembe járni és utána jól "bezabálni" 3 hónap alatt 9 kilót felszedtem. Soha nem gondoltam volna hoyg erre is képes vagyok. Ugyanis az edzés, terhet ró a szevezetre, és a testednek "nincs más választása" elkell raktároznia a sok tápanyagot, hogy regenerálni tudja az izmokat, és felkészüljön a következő terhelésre. Ezt nevezzük szuperkompenzációnak.

Tehát edzél, hogy a szervezeted elraktározza és felhasználja a bevitt tápanyagot, melynek eredménye a hízás, izmosodás.

2009. okt. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
este lefekvés előtt egyél sokat, lehet hogy rosszul fogsz aludni, de a hízás garantált.
2009. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
En csak az elozot tudom megcafolni, mert ha este eszel lefekves elott egyaltalan nem fogol hizni, legalabb is nekem nem valt be egyaltalan, pedig en is szeretnek egy par kg magamra.
2010. febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Először is nem "fogol" hanem fogsz.

Másrészt, azért jó a hízóknak lefekvés előtt enni mert akkor már lelassul az anyagcsere, és joban fog raktározódni a bevitt tápanyag.

Attól hogy neked nem vált be, attól még másnak lehet.

2010. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

van ismerősöm akit szintén zavar h vékony vesd alá magad szikgorú hízó kúrának valószínű sos leszek duci és lassan fog menni de valamennyit csak magadra tudsz szedni egyébként meg sose zavarjon mert ha téged nem zavar mást mért érdekelne?

szard le!! többmillió nő akar úgy kinézni mint te

sose csináld azt h nyáron azért nem veszek fel bikini mert túl vékony vagy stb.

ilyen vagy fogadd el

sok sikert :)

2010. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
jah a másik meg h nem csak zabálsz hanem kezd el konditerembe járni ha van rá pénzed fodgadj személyi edzőt a tsómnak is segített és tök szép alakja van :)
2010. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!