Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 30 g protein-por: 3 evőkanál?

30 g protein-por: 3 evőkanál?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok proteinporokat illetően. Azt írja a leírás, hogy egy adaghoz 3 evőkanál kell. Ez ilyenkor gondolom nem púpozott evőkanál, hanem csak simán a színéig kvázi. Ti hogy méritek? Nem adtak hozzá külön részletesebb magyarázatot?


És persze 250 ml víz, amit úgy oldok meg, hogy elkeverem egy nagy bögre vízben egyelőre.



okt. 15. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy hogy vettem 3 ezerért egy digitális konyhai mérleget, és mindent grammra pontosan letudok vele mérni, és nem kell trükközni, meg nézni hogy hány kanál lesz egy adag stb.
okt. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is a kis kínai mérlegemen nézem, de a zacskóra mindig rá van írva, hogy X gramm hány adagolókanál. Az alapján beledobok valamennyit, és kész.

Nem azon múlik a fejlődés, hogy a bioteches csokis tejsavóból csapott vagy púpozott kanálnyit tettél-e a shakeredbe.

okt. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoktak adni hozzà kanalat lehet az alján van érdemes kihorgàszni 😃 Azt lehet pont annyit merni vagy pupozottan . Én az utobbit szoktam mert intezivebb az ìz illetve kicsit többet viszel is be. Edzés után kifejezetten jól esik
okt. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Konyhai mérleggel kiméred grammra
okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!