Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék jó sokat hízni?

Hogyan tudnék jó sokat hízni?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok. Mindig is vékony testalkatom volt,kívéve miután szültem 24 évesen,szoptatás után hirtelen meghíztam 50 kg-rol 65 kilora(mai napig nem ertem,hogyan😏😏)

Jelenleg 163 cm, 53 kg kb..elvileg normalis,de nekem nem az :( nagyon nincs onbizalmam emiatt. Irigykedve nezem a husis telt alkatu noket,akik pedig hlyenek neznek,hogy ilyen szep alakom van es nincs egy csepp onbizalmam sem. En pedig nem latok mast a tukorben ,csak hogy se jo nagy kerek fenekem,sem jo kerek combom nincs.. mivel erhetnem el,hogy egy 10 kilot hizzak? Ehetek barmennyit egyszeruen nem tudok.. par kilot hizok,aztan megall. Nem tudom lehet e kozze hozza,hogy fogamzasgatlot szedek. Amikor hirtelen meghiztam akkor nem szedtem emlekszem.

Szeretnek valami tuti tippet ,akar etrend kiegeszito barmi.. koszonom❤️


okt. 14. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Jól van, kérkedj csak... 😒 Nem érdekel, ha le is leszem pontozva, de inkább fogadd el magad, és örülj neki, hogy nem kell plussz felesleges kilókat cipelned, nem veszélyeztet az elhízás okozta eü probléma, stb. A te magasságodhoz a 10 kg plussz már amúgyis sok lenne.
okt. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Kemény edzéssel és megfelelő étkezéssel leszel szép formás. Nem mindegy hogyan hízol, ha csak zsír lesz rajtad pluszban, akkor visszasírod a jelenlegi alakos.
okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
alakod*
okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Kerek fenekee meg feszes combod nem a hízástól lesz hanem az izomépítéstől. Ehhez többet kell enni és edzeni mellé
okt. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg tudna egy etrendet irni nekem? Csak vazlatosan is akar.
okt. 14. 13:55
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

A chatgpt.

Dd amig nem vilagos hogy mikor eszel, miket szeretsz, mi a hiba most stb addig hiába ír bárki.


Többet kell enned. Iktass be plusz két étkezést az eddigiek mellé és meg is vagy

okt. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem írunk étrendet :), erre pl ott a chatgpt, vagy töltesz le netről... x ezer kalóriára.


Írd össze, hogy most mennyit eszel, miket, számold ki a kalóriát, és arra dobj még legalább 4-500-at minden nap. Akkor hízni fogsz - és kezdj edzeni hgoy ne zsírt szedj, hanem izmot.

okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!