Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az állandó pizzaevésnek,...

Az állandó pizzaevésnek, lehet valami hátulütője?

Figyelt kérdés

Nem keresek annyit, hogy ételrendelésen éljek mint mások. Este fáradtan esek haza. Nincs idő, energia sütni, főzni magamra sem. Egyedül élek. Egyszerűen veszek egy pizzát a legolcsóbb Lidből ami itt van és ezt eszem mindig. Hétvégén is. Gyakorlatilag olcsó pizzákon élek. Gyümölcsleveket vagy cukros üdítőket iszok hozzájuk és ennyi.


Gondoltam rá, hogy ez egészságtelen. Viszont a pizzákon zöldségek vannak. Paradicsomszósz minden van és sok zöldséges pizzát eszek, a hawaii ananászos is egyik kedvencem. A hús ami egészségtelen, meg kevés van rajtuk mert spórolnak vele. Tehát rengeteg zöldség van a pizzákon. Leöblítem gyümölcslével ami amúgy is tele van gyümölccsel. Iszok néha 100% gyümölcstartalmúakat is tehát ez is megvan. Gyümi, zöldségbevitel pipa


Akkor mégis csak jó vagyok?👍😊



tegnapelőtt 11:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

5@ "Valamennyi vitamin és asvanyi anyag van benne de garantaltan nem az összes."


Centrumot, D vitamint meg béres cseppet fogyasztok így ez szerencsére nem érint. 😊

ma 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!