Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért lehet az állandó puffadás?

Miért lehet az állandó puffadás?

Figyelt kérdés
2 éve elkezdtem a fogyást kb. azóta lement 20 kg, nem siettem el, nem is volt a célom. Észrevettem hogy kb pár hónapja, mikor normálisan eszem (tehát full normális kajákat, egészségeset és pont eleget) a nap végére túl soknak érzem (pedig nem az, egyszer számoltam kalóriát az utóbbi hónapokban és kb 1500-600 volt) és annyira felpuffadok hogy konkrétan már fizikálisan fáj. Még a fekvés sem jó sehogy, mert feszít a hasam és legalább 1 nap mire megindul a lenti folyamat. Mit lehetne ez ellen tenni?

jún. 2. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Tudsz képet mutatni hogy mennyire is van felpuffadva ? , lehet hogy csak te reagálod túl , vagy ha fel vagy őltözve veszesebb ruhákba akkor látszódik nagyon ?
jún. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
1500 kalória mondjuk nem feltétlenül elég egy felnőtt embernek...
jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Amnna válasza:
Szia! Nem mindegy mit eszel, csomó olyan étel van ami tud puffadást okozni (bab, glutén tartalmú gabonák, olajos magvak). Esetleg egy bélflórát támogató vitamint érdemes lenne kipróbálni
jún. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak egy ötlet: használsz édesítőszereket?

Illetve a megnövelt gyümölcscukorbevitel/rostbevitel is tud ilyet okozni.

jún. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!