Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire jó ez? Makrók mennyir...

Mennyire jó ez? Makrók mennyire jók? Mennyi lehetett a mai bevitelem kb?

Figyelt kérdés

Reggel ettem két teljes kiőrlésű toast kenyeret amit megpirítottam, majd megkentem mindkettő aldis májkrémmel ( kedvencem). Ez után megittam egy presso kávét pötty zabtejjel

Suliból hazasétáltam (25 percet)

Ebédre anyukám csinált lecsós karajt krumplipürével ( szedtem magamnak kb 4 nagy evőkanál pürét illetve 2 szelet husit amire szedtem bőven lecsós ragut) .

Ezután desszertnek ettem egy mogyorós protein pudingot (aldis, 20g fehérje).

Majd ittam egy presso kávét egy pötty zabtejjel.

Edzés előtt pedig ettem egy mini perecet ami szintén aldis (48kcal volt). Egy órás judo edzésem volt


Mellé egésznap ittam folyadékot.


Szerintetek ez mennyi lehet?

Szemmértéket szoktam használni, 1500 a keret.

(Fogyni szeretnék , 3 kilót)

Igyekszek a fehérjebevitelt növelni illetve a rostot is. Plusz a mozgás a mindennapom része.


Köszi a válaszokat!

18/L , 168cm, 53,8 kg



tegnap 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell fogynod.
tegnap 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fingom sincs. A fehérjepuding és szelet fehérjetartalmán kívül semmi egzaktot nem írtál. Amit igen, az alapján eléggé szénhidrát alapúnak rűnik az egész.


Ami biztos, hogy magas vagy és sportolsz, szóval ha csak nem versenyre készülsz, ahol bele kell férned a súlycsoportba, nem kell fogynod, sőt, még kb annyi plusz is simán elférne rajtad, mint amit ledobnál.

ma 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Leakarom adni a zsírt magamról, van rajtam bőven.
ma 07:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Kevés és rossz minőség.

A sport után még minimum kelett volna enni egy bò vacsorát

ma 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3

A normál BMI tartomány alja a magasságodhoz 52.2 kg. Te pedig le akarsz menni 51 kg alá. A normál BMI tartomány alja már így is túl alacsonyan van, és te még aszerint is alultáplált akarsz lenni.


Nincs rajtad túl sok zsír, nincs hova fogynod.

ma 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fehérje, vitamin, rost nagyon kevés

Jó zsír is kevés

Az étel maga is kevés

A súlyod is kevés

ma 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!