Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Két hete tartó kb. napi 600...

Két hete tartó kb. napi 600 kcal bevitele mellett a vízvisszatartástól nőhet a testsúly?

Figyelt kérdés

Ne essetek nekem, nem fogyózom, hanem egy szarul sikerült garatmandulaműtétből lábadozom, alig bírok enni, azt az 5-600 kcal-t is úgy kell magamrerőltetnem. Folyadékot iszom rendesen, többnyire teát. Az ebbe rakott napi egy ek. mézet is beleszámoltam a bevitt kalóriákba. Eleinte olvadtak a kilók, de most 5 kg mínusznál megállt a dolog, és fél kilóval még többet is mutat a mérleg, mint 2 napja, ami nekem baromi meglepő. A hasam sem olyan lapos, mint 2 napja, pedig továbbra sem ettem szinte semmit. Mitől lehet? Vízvisszatartás? Az mitől lehet, és baj-e?

Amúgy nyugi, tervezek szépen fokozatosan visszatérni a normál étkezéshez, de most még a saját nyálam is kihívás lenyelni.


szept. 9. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:

2 nap alatt nem tudsz hízni.


A gyógyulásra koncentrálj és ne méregesd magad

szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!