Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon vékony vagyok mit tegyek?

Nagyon vékony vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hello. 20 éves és annyira vekony vagyok hogy ha meglatom magam a tukorbe rogton elmegy a kedvem mindentol.

185cm es 60kg vagyok

Enni eszek de nem hizok meg hat nincs is ugy itthon kaja sem egesznap vajas szalamis paradicsomos kenyeret szoktam enni mert hat mas nincs anyagi helyzetunk miatt.

De kiskorom ota nem tudok hizni pedig mindig kiskorom ota ettem de egyszeruen semmi.

Mindig amikor meglatok valakit a kozossegi mediaba vagy az utcan mindig azt latom meg elsonek hogy milyen jo testalkatuk van en meg egy lapos vekony fiu vagyok 20 evesen



júl. 12. 14:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Edzeni kellene akkor.
júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Üdv! Bálint, egy kicsit komor hangvételű lett a kérdés és a prezentáció. A helyzet viszont az, hogy megfelelő minőségű és mennyiségű kaja nélkül k.rva nehéz hízni. Főleg így, hogy még baromi gyors az anyagcseréd is. Annak viszont örülj, hogy magas vagy mert azon nem lehet változtatni, de a súlyon igen.
júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
5%
185 cm 60 kilóval nem vagy túl vékony még. Párom is ennyi volt, az edzés és a rendes étkezés segített neki hízni.
júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Banyek 186cm vagyok 80kg-val. Rendszeresen mondják, hogy vékony meg sovány vagyok....
júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 186 centi és 70-80 kg között van úgy, hogy egy éve jár konditerembe és nyáron fizikai munkát végez. 17 éves egyébként. Nagyon vékonynak tűnik ő is, de az ereje nagy. Sosem lesz izompacsirta, mert nem olyan a testalkata, de az edzéssel nagyon szép testet formál magának.
júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A szalámis zsemlétől bizony nem leszel vaskos, sok fehérje ( hús) és edzés kellene.
júl. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
4-es vagyok az erőléttel nekem sincs gond. Bár én nem kinézetre edzek, hanem funkcionálisan.
júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Olyan vékony vagy hogy a 30-as pasik veled borotválkoznak!
júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
/6 ahoz pénz kell hogy tudjak normalisan enni de itt egy kis faluba vagyok ahol semmi olyan munka sincs gyakran rosszul vagyok ebben a 36-7 fokos melegbe.
júl. 12. 15:10
 10/17 A kérdező kommentje:
Ventinlator sincsen az ablak van nyitva es a meleg levegot fujja be a szel mas megoldas a hutesre nincs
júl. 12. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!