Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon vékony vagyok mit tegyek?

Nagyon vékony vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hello. 20 éves és annyira vekony vagyok hogy ha meglatom magam a tukorbe rogton elmegy a kedvem mindentol.

185cm es 60kg vagyok

Enni eszek de nem hizok meg hat nincs is ugy itthon kaja sem egesznap vajas szalamis paradicsomos kenyeret szoktam enni mert hat mas nincs anyagi helyzetunk miatt.

De kiskorom ota nem tudok hizni pedig mindig kiskorom ota ettem de egyszeruen semmi.

Mindig amikor meglatok valakit a kozossegi mediaba vagy az utcan mindig azt latom meg elsonek hogy milyen jo testalkatuk van en meg egy lapos vekony fiu vagyok 20 evesen



júl. 12. 14:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Gyúrásnál volt egy "sufni tuning" ami időnként körbement: cukros tejföl :)
júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Ventinlator sincsen az ablak van nyitva es a meleg levegot fujja be a szel mas megoldas a hutesre nincs"


Vizes póló + nadrág 👍

júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mindenféle cukros-lisztes (tésztás) cucc hizlal. Szénhidrátok.


A tejfölös-túrós tészta például kifejezetten tömegelő kaja.

júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Neted van, edzéstervet tudsz keresni. A saját testsúlyos edzésekhez nem kell pénz sem, csak kitartás. Meg vegyél egy TRX-et 6-10000 ft, aztán hajrá.
júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

[link]


Itt egy kep a hatamrol ilyen vekony vagyok nagyon latszik masoknak egyenes a hata ket oldalt nekem meg ilyen masabb olyan mint egy lany hata ://

júl. 17. 10:35
 17/17 anonim ***** válasza:

Vannak telefonos sasát súlyos edzős appok, átlag 5-6000 ft 1 évre az előfizetése. ezekbe beállítod a tömegnövelést, beállítod milyen eszközeid vannak: fal, szék, padló, trx, stb. Amid van azok alapján változatos edzéstervet össze állít neked. Heti 3-4 edzés kell neked.


De gondolom, az eltelt 5 napba semmit sem tettél az izom építés érdekében. Persze lehet tévedek, de akkor nem ilyen hozzá szólást írtál volna.

júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!