Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak, hogy éhes legyek?

Mit csináljak, hogy éhes legyek?

Figyelt kérdés
Jóízüen szeretnék enni, de miután reggel megettem 4 szelet meleg szenyót nem tudok enni. Máskor is ennyit szoktam megenni melegszenyóból, de máskor tudok utána ebédet enni. Most nem megy. Éhes szeretnék újra lenni. Pedig tornáztam is már.
aug. 5. 15:02
1 2
 11/17 Szolovjov ***** válasza:
67%
Nincs ezzel baj hölgyem. Én pár napja úgy jóllaktam rántott hallal meg egy púpozott tányér sült krumplival délután fél háromkor, hogy aznap már nem ettem semmit. Van hogy így eltelít egy étel. És ha nem végzel intenzív fizikai munkát utána, akkor a szervezet már nem jelez aznap, hogy kéne neki egy kis energia.
aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Várj.
aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%
cserélj velem. garantáltan éhes leszel egész nap, és zabálni is fogsz. N, 120 kg
aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sétálj, kerékpározz, fuss egy keveset, hátha megéhezel.
aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Noren1989 ***** válasza:
73%
Szerintem küldd meg némi cukros löttyel, aztàn iràny f0sni!
aug. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%
Semmit ne csinalj, orulj neki. Igy talan nem indulsz hizasnak. Ha megmaradsz nagyetvagyunak, majd 30 folott ugyis hizni kezdesz.
aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Metionin ***** válasza:
75%
Semmit, majd reggelre megemészted és újra éhes leszel.
aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!