Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi idő kell hogy beinduljo...

Mennyi idő kell hogy beinduljon a hízás? Vagy mi végett nem fejlődők?

Figyelt kérdés

Sajnos egy betegség miatt pár hónap alatt 16 kilót fogytam, nemrégiben volt egy műtétem, szerencsére azóta már nagyon jól vagyok, vérképem tökéletes, és az étvágyam is visszajött. Elkezdtem tömegelni kb 3 hete, jóval többet eszem mint a betegség elött, napi 3200-3700kalóriát beviszek. kb 130g fehérje, 120g zsír, 470g szénhidrátot. De egyszerűen egy deka nem akar rám jönni. Pedig hasmenésem sincs.

19F 175cm 65kiló voltam, most csak 49 :(



júl. 9. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor a 3200 kalória nyilván nem elég neked.


Nekem sem elég, pedig én 168 centis 48 kilós nő vagyok. 3500 alatt nem hízok szinte semmit - pedig kéne :)


Te dobd meg 4000-re.

júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is erre, bár érdekes hogy anno 17 évesen mikor elkezdtem kondizni, 52 kilorol 65re kevesebb mint egy év alatt felmentem. Annak ellenére hogy a napi kaloriamennyiseg amit akkor bevittem max 3ezer volt, de inkább kevesebb. Aztán 65 kilónál megálltam, és az a napi 2,8-3ezer kcal elég volt, hogy az a súly ne csökkenjen és ne is nőjön. Ezért se értem, hogy most ha ennyire vékony vagyok, miért nem indul meg a hízás még ennyi kalóriával se.
júl. 9. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!