Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 3 nap "zabálástól" mennyit...

3 nap "zabálástól" mennyit hízhattam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 napja valamiért folyamatosan éhes vagyok.

Ma eddig ezeket ettem:

1 nagy szendvics

1 sajtos pogácsa

1 kakaós csiga

450 ml mizo kakaó

1 nagy melegszendvics

fél zacskó sajtos chips

Fél tányér bolognai spagetti


Anorexiából gyógyulok és híznom kell, azért mertem ennyit enni de kicsit bűntudatom van mert ezek mind egészségtelen ételek. Eddig csak egészséges ételeket ettem de ebben a 3 napban teljesen elszaladt velem a ló és szinte egész nap tudnék enni.

Mennyit hízhatok ettől a 3 naptól?

Holnaptól újra egészséges ételeket fogok enni és nem nassolok ennyit😊



máj. 29. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Első körben még aggasztó hogy most is ennyit agyalsz a súlyodon. Híznod kell, ez természetes és hosszas koplalás után várhatóan főleg a folyamat elején gyorsan fog növekedni a súlyod ahogy a tested fokozatosan felfogja hogy már nem kell éheznie. De aztán ez szépen lelassul és beáll egy normális szintre úgyhogy emiatt szerintem felesleges aggódnod. Most csak arra koncentrálj hogy rendeződjön az ételekkel való viszonyod, add meg a szervezetednek amire vágyik. Ez nem zabálás, hanem gyógyulás.

A jövőre nézve viszont az egészségesebb táplálkozás valóban egy hasznos dolog, érdemes odafigyelni arra, hogy az összes szükséges tápanyagot bevidd. Amikor én voltam gyógyulóban, akkor pl sokáig küzdöttem vashiánnyal, magnézium hiánnyal stb, amiket csak vitaminok és egészséges, tápanyagdús étrenddel lehet kikezelni. Jó dolgok pl a lassan felszívódó szénhidrátok mivel ezek nem vágják fel rögtön a vércukrod, hanem apránként oldódnak fel, ellátva energiával a szervezeted.

Szurkolok neked, már az is hatalmas lelkierőről tesz tanúbizonyságot hogy elkezdtél talpra állni és kikerülni ebből a mérgező spirálból. És kérlek ne vádold magad. Nem vagy hibás semmiben. Sok sikert.

máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ennyitől semennyit
máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Ennyit mindennap megeszek, már úgy 30 éve. Üdv, egy 52 kilós nő. Ami nem, nem túlsúly és nem is dagadtság. :D
máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Egyed a kolbászokat szalonnával kenyérrel akkor sürgősen ha anorexiás vagy.
máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek🥰
máj. 29. 21:12
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Gratulálok, hogy kijöttél abból a szörnyű zavarból. Szerintem ne büntesd magad emiatt, hogy most jól bezabáltál. Tartsd szem előtt, hogy ez bizony egészségtelen, de majd később visszaállsz az egészségesebbre. Szerintem amúgy havi egyszer be lehet enni, ha mindeközben tartod a jó kaját és mozogsz.
máj. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Ja és hogy válaszoljak, igazából 3 nap alatt ilyen pár dekát hízhattál. Ilyenkor több vízet és szénhidrátot tart meg a szervezeted, szóval mutathat a mérleg 3 kilóval többet, de az nem zsír, hamar leugrik ha visszaállsz rendes kajára, normál adagokkal. :)
máj. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező fiú vagy lány vagy ? És hány éves ?
máj. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem zablás, hanem extreme hunger és csak rosszabb lesz :D (tapasztalat 6-7000 kalória egy nap), viszont elmúlik. KELL a gyógyuláshoz.
máj. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

Ja, és nem kell visszatérni semmihez. Amíg extrém éhséged van, egyél. SOKAT!, akkor is ha szar, mert szükséged van rá.


Gyarkoaltilag éheztél, ez kompenzálás a szervezet részéről, de semmi baj. Nem tart örökké - nekem kicsit több, mint egy hét volt, de akkor majdnem tízezer kalóriákat ettem. Hát aztán? Kit érdekel?


Mindegy, fejben beteg vagy még, szóval egyelőre nem tudsz ezzel mit kezdeni. :(, de az extrém éhség hasznos.

máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!