Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A saláták az orvos szerint...

A saláták az orvos szerint mégsem jók, csak kidobott pénz. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Egy FB csoportban osztják ezt a videot. Teljesen eltérően nyilatkozik a salátákról, mint azt a fősodrású médiában hallani vagy csak én nem értem. Ezért kérdezem. Ugye jelenleg minden média forrás a saláta alapú (gyümi,zöldség) alapú élelmiszerek evését propagálja. Lehet ez is csak üzlet lenne?


Azzal is kezdi a videot, hogy a salátás képeket kiixeli, hogy nem jók. "Álljál le a salátás ételekkel". Érdekes. Azt mondja tovvábbá, hogy "a saláták amiket eszünk nem hasznosak nekünk. A zöldségesnek az". Nem értettem meg a videot valaki elmagyarázná közérthetően? Köszönöm!

https://www.youtube.com/watch?v=ddP1hnJTb_s



jún. 28. 20:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

10, agrármérnök vagyok, kérlek fejtsd már ki, hogy szerinted mivel van “szennyezve” az esővíz. Köszi.

Hozzáteszem, hogy a növényvédelmi eljárások betartása mellett a permetezésnek semmilyen káros hatása sem lesz a késztermékre, hiszen betartva a munkaegészségügyi és élelmezésegészségügyi várakozási időt és nyilván a megfelelő dózist alkalmazva, folyamatos kontroll mellett termelünk élelmiszert.

júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Létezik ónos eső. Szerintem arra gondolt, hogy a városok kipuffogógázai, gyógyszer, vegyianyaggyár kéményain kijövő gázok amikor felszállnak a felhőkben leesnek a csapadékkal. Nagyon sok nehézfém jön ki a kipuffogógázokkal (cadmium, ólom). Végeztek esők után a növényeken megjelenő csapadékból mintaméréseket. Kiderült, hogy nagyon szennyezettek. Ezt sokan a chemtarailnek tudják be, holott csak sima környezetszennyezés.
júl. 4. 13:22
 13/18 anonim ***** válasza:
Kadmium meg ólom nagyon régóta nem jön kipufogógázzal. Köszöntelek a 21.században.
júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyébként a levegő-, stb.szennyezéshez is alkalmazkodni tud az ember. Az evolúciónak és a mutációnak köszönhetően.
júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
1: mert csak ez a két véglet létezik 🤣 a saláta zabalok és a chips zabalok. Lol
júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
11: munkavédelmi eljárások 🤣🤣🤣 fogl. Eu-s asszisztensként nem az a tapasztalatom, hogy Magyarországon annyira ugyekeznenek betartani a munkavédelmi előírásokat 😛😛😛😛😛😉😉😉
júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen, mert az eü meg az agrárium annyira hasonlítanak. Ha te nem tartod be, az a te szegénységi bizonyítványod, nem mellesleg bűncselekmény. Minket agrárosokat köszi, lehet békénhagyni, mi ugyanis szeretünk biztonságban dolgozni.
júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17: szövegértés, na az nem ártana. Foglalkozás egészségügy mond valamit?
júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!