Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Permetezett gyümölcsöt evett?

Permetezett gyümölcsöt evett?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy a párom permetezett gyümölcsöt evett? Rendszeresen fogyaszt a helyi eperfáról, most is evett egy pár darabot, de a sokadik elkezdte a száját marni. Itthon kimosta, ivott rá sokat, meg még mindig köpköd és öblöget. Csak ugye nehéz kiszűrni, mi okozta, mivel sok minden lehetett. Nem hiszem, hogy permetezték, de teljesen tanácstalanok vagyunk. Figyelni fogjuk, lesz-e baja.

jún. 22. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy allergiás reakció arra a gyümölcsre?
jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Kedves Kérdező!

Permetezett gyümölcsnél hasmenés, láz is lehet a tünetek közt.

Ügyeletet érdemes lenne ezzel felhívni!

jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Van lebomlasi ideje. Eloszor mosva sem szabadna igazan fogyasztani, aztan lebomlik. Vagy orvos, vagy megtudni attol, aki permetezte, mikor, milyen fajtaval.

Soha mosatlanul ne!

jún. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Gyerekkoromban a volt Kertészeti Főiskola kis gyümölcsöse mellett laktunk és egyszer bemásztam szilvát enni. Pár percre rá égni kezdett a szám és vizes öblögetés ellenére csak sokára múlt el az érzés, valószínűleg permetezett volt a fa (hogy mivel, azt nem tudom, mert az eset vagy 65 évvel ezelőtt történt). Én mindenesetre életben maradtam.
jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Korhaz irany
júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!