Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez az energia ital rutin...

Ez az energia ital rutin mennyire megengedhető?

Figyelt kérdés

nem cigizek nem iszok nem drogozok szóval nem igazán csinálok káros dolgot viszont munkám miatt 4 kor kelek 5:30 kor már dolgozok és heti 1x maximum 2x megiszok egy energiaitalt reggelente.


Mennyire fér ez bele ?

Nem vagyok kibékülve a KVval szóval azt nem fogom elkezdeni :)


Ez a jelenlegi munkámnál van csak ahol 5 hónapja dolgozok , ezelött még ennyit sem ittam talán éves szinten 1-2 fért csak bele, ahhoz képest a mostani heti 1-2 már soknak számít viszont reggelente amikor megiszom tényleg felébredek.



jún. 18. 07:22
 1/8 anonim ***** válasza:
7%

Akkor írom magamat, férfi, 32, 3 helyen dolgozom, keddtől péntekig 3-kor kelek, kis meló, utána megyek főállásba, hétvégén éjszakás melók.

Kávét még soha nem ittam (automatásat sem), energiaitalt talán 2 éve ittam az íze miatt, és egyéb káros szenvedélyem sincs.

Ne fogd a munkára, ha nem tudsz felébredni, akkor szarul étkezel (vacsira zabpehely helyett hambi), vagy keveset alszol, vagy a stresszt nem bírod. Egyikre sem megoldás a Hell és hasonló kotyvalékok.

jún. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gyakori93 ***** válasza:
34%

Én 10-12 éve iszok minden nap egy fél literes M****** energia italt. Napi 1 doboznál soha nem iszok többet.

Egyenlőre semmi bajom nincs. Vérképem is egész jó.


31/F

jún. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem javasolt. Cukor sokk a szervezetnek. Akkor inkább vegyél koffein tablettát.
jún. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az esély rá, hogy pont heti 1-2 energiaiatalon fog múlni az egészséged. Az egészség a nagy egészen múlik. Hamarabb okoz problémát a hajnali 4 órai kelés.
jún. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezzel semmi baj.


A hajnali négyórás kelés sokkal rosszabb, mint heti 2 energiaital.

jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én hetente 3-szor vagy 4-szer iszok régóta, semmi baj vele, tavalyi nyáron le is fogytam mellette.
jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyan sok. A 4 órai kelés se vészes így nyáron, majdhogynem világosodik már akkor. Feltéve, hogy megfelelő időben fekszel le és szabadnapokon se tolod el nagyon a napirendet.
jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 scamdemic ***** válasza:
100%
KV? Azt kávénak hívjuk és írjuk, nem rövidítés...
jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!