Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha valaki megpróbál egészséges...

Ha valaki megpróbál egészségesen élni/étkezni, napi 1 zero energia ital belefér?

Figyelt kérdés
Ha valaki megpróbál minél egészségeségesebben élni (nem dohányzik, nincs semmilyen káros szokása, heti legalább 2-szer sportol), és az étkezésre is odafigyel (naponta többször zöldség-gyümölcs, minimális édesség, minél kevesebb feldolgozott étel, semmi olajban tocsogó kaja), akkor napi 1 zero energia ital belefér, vagy az már elrontja az egészséges életmódot?
jún. 11. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen! Nem szabad minden jót kizárnod az étrendedből mert akkor nem fogod tudni sokáig tartani az egészséges életmódot!
jún. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem olykor belefér, de a rendszeres napi 1 már nem.

De szeretném jelezni: az egészséges életmód messze több, mint az egészséges étrend! Elég komoly tévhit, ha valaki ezt gondolja...

jún. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerinted mennyi az esélye annak, hogy pont azon az egyetlen doboz zéró kólán fog múlni az egészséged? Én nem innék napi szinten kólát, de mennyi az esélye annak, hogy bárkinek is az egészsége egyetlen élelmiszeren fog múlni?
jún. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
52%
Zéró energiaital minek?
jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindennap? Semmikepp.
jún. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#1 Vagyok, látom szépen lepontoztatok..


Én úgy fogytam le 98kg-ról 70kg-ra és szálkásítottam ki magam hogy közben minden reggel megittam (Még a mai napig is) egy hell cappuccinot. És kifejezetten jól érzem magam a bőrömben.


Úgyhogy bárki bármit is mond, igenis ennyi még belefér!

jún. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj! Egészségtudatosan étkezek, hetente 3 vagy 4 cukros energiaitalt megiszok, tavalyi nyáron így fogytam le.

Az ilyen kérdésektől szabályosan fáj a fejem, bocsánat! Nagyon el kéne felejteni az ilyen démonizálásokat.

jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!