Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A nyelv alatt felszívódó...

A nyelv alatt felszívódó különböző étrend-kiegészítők csak akkor szívódnak fel hatékonyan a nyelv alól, ha direkt erre vonatkozóan speciális kialakításúak vagy mindegyik étrend-kiegészítő hatékonyan fel tudsz szívódni nyelv alól? Pl: B12-vitamin?

Figyelt kérdés

#nyelv #étrendkiegészítő #felszívódás #B12-vitamin #nyelv alatt felszívódó #speciális kialakítás
máj. 28. 07:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Észrevehetnéd már, hogy nekem van "gőzöm" - ráadásul a választ is megkaptad a feltett kérdésre!
máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#11. Nincs miből észrevenni.

Sokan vannak, akik azt hiszik, hogy értenek valamihez, pedig nem. Nagyon az jön le, hogy te nem értesz hozzá! Ezt vettem észre.

máj. 29. 20:21
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"Tudja-e, hogy az intravénás injekció után melyik a második legjobban és leggyorsabban felszívódó vitamin formátum? Mi eláruljuk a választ: a nyelv alatt felszívódó - angolul sublingual - vitaminpor. Mik a legfőbb előnyök? közel 100%-os felszívódás 1-2 percen belül, így az élénkítő hatás szinte azonnal érezhető mivel nem kell lenyelni, ezért gyomor-, és bélpanaszokkal küzdők is nyugodtan és sikerrel fogyaszthatják. Teljesen mellékhatásmentes, rugalmasan adagolható Ahogy a nevük is mutatja, ezek a különleges vitaminporok a szájüregbe helyezve, a nyelvünk alól szívódnak fel. Miért a nyelv alól a legjobb? A válasz nagyon egyszerű. Először is szánknak és azon belül különösen nyelvünknek nagyon gazdag a vérellátása, azaz rengeteg ér található a közvetlen közelében. Másodszor, nyelvünk alsó, hátsó részét, azaz a gyökerét - ide kell a vitaminport helyeznünk egy kis kanállal -, nem borítja védőhártya réteg, így itt rendkívül „közvetlen” az erek kapcsolata a külvilággal. A vitaminport szó szerint a nyelvünk alá helyezve, azonnal megkezdődik a csúcssebességű felszívódás, melyet testünk oldaláról tehát az itt található rendkívül sűrű és nyitott hajszálérhálózat biztosít. És mi az, ami így megmarad nekünk? A majdnem tökéletes hatás: közel 100%-os felszívódás 1-2 percen belül!"


Forrás: elanvital.hu

máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Zöld!
jún. 2. 14:49
 15/17 anonim ***** válasza:
Az a "zöld" meg mire ment? Egy idézett reklámszövegre? Na, aztán az itteni színvonal már a ganajtúróbogár hasaalja!
jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nyelv alól akkor van értelme, ha gyorsan kell a véráramba vagy valamiért nem jön szóba más megoldás. Nyelv alól B12??? Ekkora marhaságot már rég hallottam. A melatoninra lehet h van magyarázat, hogy miért kell azonnal, azt nem tudom. De alapszabály, hogy úgy alkalmazd, ahogy le van írva. Ennyi.
jún. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Akinek rossz a felszívódás, lehet rá szüksége.

Azóta viszont azt hallottam, hogy B12-vitamin felszívódását gátolja a C-vitamin, ez pedig egy olyan készítmény. Szóval nem tudom. :(

Végül nem vettünk.

jún. 29. 10:32
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!