Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek, érdemes...

Mi a véleményetek, érdemes lenne elkezdenem proteint szedni?

Figyelt kérdés

[link]

Leszögezem,nem vagyok annyira jártas az efféle dolgokban.

Mi a véleményetek erről a termékről?

El szeretnék kezdeni fehérjét szedni, hogy formásabbak legyenek az izmaim. Küzdő sportolok ,ugye nem válhat hátrányomra ha elkezdek fehérjét szedni? És ugye egyáltalán nem káros az emberi szervezetre? köszönöm.

17/f


2010. okt. 26. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok rossz tanácsokat osztogatni,de én nem tenném a helyedben.Ha elkezdesz egy ilyen szert használni,majd később abbahagyod,akkor kész pénzkidobás,mert úgy tudom,hogy ezek a cuccok csak felfújják az izmokat,amíg eszed/iszod,ha pedig nem,akkor az izmok már nem lesznek látványosak.

Ezt több olyan ember is mondta már nekem,aki használt ilyet,vagy ehhez hasonlót.

Hogy konkrétan ez a termék káros-e az egészségre,nem tudnám megmondani,de vannak olyanok,amik nagyon is.

2010. okt. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ,igen nagyon sok ember mondja ezt, hogy felfújja az izmokat, de van aki meg pont az ellenkezőjét vallja, hogy a fehérje az természetes cucc és ami beépül az izomba az ott is marad.
2010. okt. 26. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:
A fehérjéről sok mendemonda kering,testépítők úgyis ajánlani fogják,elszántan "egészségesen táplálkozók" meg nem.Arnold Schwarzenegger mondta egy helyütt,hogy túlzásba visszük a fehérje adagolását.
2010. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nyugodtan szedheted persze rendes étkezéssel,nem elég csak a port inni, hanem ugyanúgy sok fehérje szénhidrátot vitaminokat zööldségeket Stb... külömben ha meg abbahagyod a testedzést nem összeesel tőle csak ha nem használod az izmaid akkor visszaáll egy alap méretre deha ráedzel 1 hét alatt visszajön ami volt.
2010. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!