Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történne, ha mindennap...

Mi történne, ha mindennap ennék Mekiben?

Figyelt kérdés

Nem csak mekis kaját, de azt is, és annyit ennék összesen, hogy tartsam a súlyom.


Nem salátát ennék hanem sajtburgert, krumplit és egyéb szendvicseket.


2023. nov. 30. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Mivel mi történne? Ha annyi kalóriát ennél, amennyi a súlytartáshoz kell, akkor értelemszerűen nem híznál, ha erre vagy kíváncsi. Az más kérdés, hogy az egészséged nem fogja megköszönni a minden napos mekizést.
2023. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Semmi egyéb, mintha máshol ennél
2023. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
2023. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Semmi. Én 2 évig ettem heti 4-5 alkalommal minimum, de nagyon gyakran volt, h hetekig minden nap. Főleg sajtburgert, sültkrumplit és kólát. Néha halas burgert, vagy bigmacet. 75 kiló vagyok a 182cm-emhez és ennyi vagyok már vagy 10 éve.
2023. nov. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Hamar elfogyna a pénzed :D Más nem.

Az eus mekiben olyan szabályzás van ami máshol a világon nincs. Ezért nem károsabb mint bármi más étterem.

2023. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
1 hét után napról-napra jobban örülnének ott neked.
2023. nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Super size me-t ;)
2023. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meghalnál mivel mindent olajban sütnek ki.Nem az étel a gond hanem hogy, feldolgozák lehet fura de természetben nem sütnek ki semmit olajban van annak alap íze.
2023. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Láttam a Supersize me-t, de ott mindennap csak ott evett a csávó.


Csak nem halnék meg :D Vagyis egyszer biztos, de ezt túlzásnak tartom, hát az átlag ötvenes éveiben lévő háziasszony is olajban süt ki mindent.

2023. dec. 4. 07:53

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!