Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen hízókúrákat ismertek?

Milyen hízókúrákat ismertek?

Figyelt kérdés

16/f 49 kiló vagyok és néha eléggé "szégyellem", hogy ilyen vékony vagyok, sőt nem egyszer voltam már zavarban is emiatt.:( Gyakran pulóverben ültem azért, hogy nem lássák milyen vékony a csuklóm:(


Ez ellen akarok tenni.

Meg van minden eszközöm (kaja és kondigép is!)

Csak egy megfelelő edzésterv kellene ami hízlal és izomt fejleszt.

Köszönöm a válaszokat!


2010. okt. 6. 18:28
 1/3 A kérdező kommentje:

Tömegnövelő porokat meg nem akarok szedni. Ki tudja mi van azokba=S

De étrend kiegészítőt is ajánlhattok! :)

2010. okt. 6. 18:29
 2/3 anonim válasza:

Szííja.

Van egy úgynevezett LITE ULTRA étrendkiegészítő(szója alapú shake ital.) Ezt reggeli ebéd és vacsora elött isszuk. Nagy adag vitamint, ásványi anyagot, fehérjét és szénhidrátot tartalmaz. Hízlal és nagyon egészséges, ami nagyon fontos. És minőségi hízást biztosít. Kiegészítve a rendszeres napi 5-6 alkalmi étkezéssel. Sok gyümölccsel és zöldséggel. És szerintem nem mind1, hogy egészségessen hízol, vagy a szervezetre károssan. Gondolok a szívre, érrendszerre.

2010. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én amikor munka mellett nagyon sokat tanultam és szinte nem maradt pihenésre lehetőségem, el kezdtem szedni étrend kiegészítőket hogy bírjam fizikailag a nagy terhelést. De elég gyorsan rá kellett jöjjek, hogy az étrend kiegészítő nagyon is hízlal és nem szedhetem tovább. Esetleg próbáld ki. A kislányomnak (mert Ő is rettenet sovány, és cikizik miatta) Béres cseppet veszek. De mellé C-vitamint kell szedni! A patikusok többnyire segítenek, ha megkérded, hogy mit javasol.
2010. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!