Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Férfi hogyan vehető rá a...

Férfi hogyan vehető rá a fogyásra?

Figyelt kérdés
Párom az utóbbi években elvan hízva. Már nem törődik magával, nagyon vékony lábai vannak de nagy a pocakja. Nagyon előnytelen most a teste, pedig nagyon jóképű. Meg csak 31 éves, én nem szeretném ha így maradna. A saját testemért én teszek, heti 4x edzek. Ez sem motiválja, azt mondja dolgozik eleget kint mindennap, nem fog edzeni járni. Sokat eszik, főleg estére és nem diétás kaját. Hiába teszek neki be valami egészséges, zöldséget kaját nyilván fél fogára sem elég. A vonzalmamra sincs ez jó hatással,nem tudom mit tegyek. Konkrétan ha azt mondom neki,hogy nem kívánom így egy világ összedől benne, nem fogadja jól a kritikát. Csipkelődni sem szeretnék,mert azt gondolja nem szeretem. Szeretem,de jelenleg nem tetszik már a külseje.

2022. jan. 25. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Hagyd ott a picsába...

Majd rájön, hogy valami nem oké.

2022. jan. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Világosan mond meg neki, hogy nem tetszik amit művel magával, ráadásul még egészségtelen is, egyenes út a szívroham felé, és így nem kívánod szexuálisan sem. Ha ez után sem csinál semmit vagy megsértődik, akkor nincs jövőzök, de szerintem ebben az esetben jobb is ha nem maradsz egy óriás csecsemő mellett.
2022. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Milyen magas, hány kiló?
2022. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
És ha rávennéd hogy gyúrja ki magát? Lenne egy kétajtós szekrényed! :D
2022. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Mondd ezt: Szeretlek. Veled akarok lenni, de nagyon elhíztál, és így nem kívánlak. Küzdjünk meg ezzel együtt, vagy nélkülem kell ezzel megküzdened.

Nehéz látatlanban tanácsot osztogatni. Megpróbáltam belefogalmazni, hogy kiállsz a kapcsolatodért is, de önmagadért is.

2022. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Na te is hozzámentél/együttélsz valakihez a külseje miatt, aztán rájöttél, hogy az változik :D Okos vagy nagyon
2022. jan. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!