Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet gyorsan és...

Hogyan lehet gyorsan és egészségesen meghízni?

Figyelt kérdés

Mit kéne egyek, hogy meg tudjak hízni egészségesen?

17 éves fiú vagyok. 180cm 54kg.

Nem tudom miért vagyok ennyi, rendszeresen eszek minden nap 3 szor.



2021. nov. 8. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:

A hízás folyamata az, hogy több kalóriát viszel be, mint amennyit a szervezeted felhasznál egy nap. Ez változó kinek mennyi, sok mindentől is függ. Egészséges ételekkel is lehet hízni, nem csak gyors kajával és cukros üdítővel, meg chipssel.

Elkezdett többet enni mint szoktál, ha eddig a pörköltből 3 szedő kanállal szedtél, akkor szedj 4-et. Vagy bármilyen más ételből. Nem egyszerre kétszerezd meg az adagot, hanem apránként, és amikor elkezd a súlyod nőni (legalább már egy hete), akkor tartsd, ne növeld az étel mennyiséget. Ugyanígy kikisérletezed majd, hogy mennyi az a mennyiség amivel tartod a súlyod, így nem fogsz lefogyni se.

2021. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A napi 3szor kevés. Napi ötször kell, nem szabad pukkadásig enned magadat, és próbálj egészségesen is étkezni.

De még növésben vagy, nem érdemes erőltetned a dolgot. Majd pár év múlva kialakul az.

2021. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
41%
Inkább edzeni járj, mert zabálással csak zsírt tudsz felpakolni, az meg nem mutat jól egy amúgy gizda testen. Olyan pókhasad lesz, mint az afrikai éhező gyerekeknek, a karjaid meg a többi viszont marad ropi.
2021. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid milyen alkatúak? Egy pajzsmirigyvizsgálatot megér a dolog, de én biztos nem hizlalnám magam. A korral úgyis megemberesedsz. Inkább izomra gyúrj!
2021. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kezdj el gyúrni, vagy legalább otthon végezni nehéz gyakorlatokat. Persze fokozatosan. Egy idő után jobb étvágyad lesz, és jönnek fel a kilók, de nem mindegy, hogy mi, ezért figyelj oda, hogy mikor és mit eszel. Ez amúgy nem olyan olcsó műfaj, mert egyre nagyobb lesz a napi csirkemell-adag (vagy más sovány hús). Ha keveset eszel, több zsír megy fel, vagy akár még fogyhatsz is.
2021. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki a pajzsmirigyedet.
2021. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Pajzsmirigy vizsgálatom volt februárba. Minden rendbe volt vele. Mióta az eszemet tudom ilyen vagyok.

Apukám el van hízva.

163cm 81kg.

Anyukám nem tudom.

2021. nov. 8. 21:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jól bevált módszer, hogy mindig teszek kaját az asztalra. :D

Viccesen hangzik, de sokkal hatékonyabb mint magadra erőltetni az evésre egy adott időpontban.

Csinálj apró szendvicseket este mielőtt lefekszel, amiket másnap fogyasztásra készen ki tudsz tenni, vagy vehetsz akár aprósütiket, pogácsát, szelhetsz gyümölcsöket, bármit amit szeretsz. A lényeg, hogy a fő étkezések mellett, napközben be tudd kapni.

2021. dec. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*az evést
2021. dec. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!