Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1 éve rá se tudtam nézni a...

1 éve rá se tudtam nézni a csokira, Mostanában színte rosszul vagyok ha nem kaphatok be legalább 1 két szem csokit délelőtt az iskolában titokba a pad alatt órán, meg szünetben is mert erős késztetést érzek. Ez mitől alakult ki szerintetek?

Figyelt kérdés

Jó az alakom meg is akarom tartani de sajnos nem bírok ellenálni főleg a tanórákon jön rám a csoki éhség és már veszem is elő a táskámból és a pad alatt megeszem, még nem buktam le.

Anyum is kérdőre vonta tegnap, hova tűnt az a tábla csoki...

Szerintetek mit csináljak, hogy ne kelljen ennem órán csokit, ne érezzek késztetést rá?



2021. máj. 19. 15:46
 1/8 anonim válasza:
57%
Egyél valamit indulás előtt. A reggeli fontos.
2021. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eszek mindig, ma hamburgert ettem, tegnap műzlit.
2021. máj. 19. 15:51
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Csoki helyett vigyél valami egészségesebb nasit a suliba.
2021. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Akkor még, ahogy a 3-as is írta, vigyél pl almát, banánt, narancsot. Tízóraira ezek tökéletesek.
2021. máj. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
okés, köszy a tippet!
2021. máj. 19. 15:58
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
93%
Ez azért van, mert leesik a cukrod. Mit eszel reggelire? Valószínűleg könnyen felszívódó szénhidrátokat. Azon (is) változtass.
2021. máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Álltalában sonkás-sajtos szendvicset néha egy kis majonézzel meg paprikát meg paradicsomot eszek hozzá.
2021. máj. 20. 06:01
 8/8 anonim ***** válasza:
37%

Azért, mert egyéven át nem ettél csokit és most kívánja a szervezeted. Nem nagy ördöngösség :)


Én most salátát eszek kilószám, mert jóideje nem ettem és most minden étkezéshez, meg csak úgy random is KELL.

2021. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!