Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok rosszul ha...

Miért vagyok rosszul ha délelőtt eszek? Többi lent.

Figyelt kérdés

20 éves fiu vagyok,mindig is problémám volt az evéssel, nem volt olyan étvágyam mint a többi velem egykorúnak.

Már kb 4-5 éve szenvedek azzal, hogy ha délelött eszek akkor egyszerűen rosszul leszek, hányingerem lesz.

Délután, este már tudok enni.

Ez valami berögződés lenne?

Hogyan tudnám ezt leküzdeni?

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. febr. 13. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne egyél délelőtt.

Én sem tudok enni reggel, csak 10 után (pedig 6-kor kelek). Tejeskávé a reggeli, és gondolni sem tudok a szendvicsre, vagy egyebekre.

2018. febr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy neked is nyelőcső rendellenességed van. Én amióta rendszeresen masszírozom a nyakam, megszűnt ezen panaszom.
2018. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 AlphaNice válasza:

Kedves kérdező!


Ha szenvedsz azzal, hogy délelőtt egyél, akkor egyszerűen csak ne egyél. Se reggelit, se tízórait. Belénk van nevelve, hogy reggelizni márpedig kell. De márpedig hidd el, hogy nem muszáj. Nem mindenki szeret reggelizni, többek között én sem szoktam. A mellett, hogy megszünteti a problémádat, egyéb pozitív élettani hatásai vannak, például hagyod a szervezetedet méregteleníteni. Nem muszáj teletömni felkelés után rögtön cukorral meg egyéb szénhidráttal. Próbáld ki, remélem segítettem.


Üdv,

2018. febr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem elég furán hangzik, nem tudom, mi lehet az oka, de ha jól megvagy evés nélkül délelőtt, akkor egyszerűen ne egyél. Én is délután 2-3 körül kezdek enni és nem sokkal később abba is hagyom, mivel nekem ez az ideális. Persze vidd be a szükséges tápanyagokat délután és este, az nyilván igen fontos.
2018. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Könnyű kaját egyél reggel, vagy délelőtt. Én sem kívánom a kaját délelőtt, de valamit muszáj enni, mert a sav szét fogja marni a gyomrodat pár év alatt. Legalább pár szem háztartási kekszet egyél. Esetleg kevés tehéntúrót, vagy vízben főtt zabpelyhet egy fél banánnal, vagy almával. Nekem ezek váltak be.
2018. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!