Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » IBS-em van? Bővebben lennt.

IBS-em van? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy képtelen vagyok bármit elvégezni, bárhova elmenni, mert rettegek attól, hogy hasmenésem lesz... Iskolából is anno ezért hiányoztam, semmi másért... utáltam menni, és volt olyan, hogy 4óráig szünet nélkül tartott egy óra (felnőttképzésben).. és majdnem megőrültem! Remegetta a kezem, izzadtam, semmit nem tudtam csinálni, odafigyelni, éreztem hogy morog ahasam... aztán a nap végén mikor vége lett a stressznek meg mintha elvágták volna (persze nem mindig, volt olyan mikor tényelg alig értem haza, mert baj volt). Ez csak nekem probléma, van még aki ilyenben szenved? Mit lehet tenni ellene? Van 1általán gyógymód? régen nyugtatót szedtem az kicsit segített, de nem volt túl nagy a változás... inkább csak elkábultam, de ugyanúgy maradtak a tünetek, izzadás, szívdobogás, szorongás, meg a félelem... :( lehet el kell végeznem egy tanfolyamot a fővárosban, 4 napos, nemtom hogy fogom kibírni, de muszáj megcsinálnom, mert akkor lenne eséleym egy normális munkára, de rettegek elmenni... segítsetek és akinek van tapasztalata segítsen. Csak normális válaszokat. Kösz
2010. aug. 18. 18:31
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja és ugye a puffadásról ne is beszéljünk...

Remélem lesz valaki aki hasonló cipőben jár...

2010. aug. 18. 18:32
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ha többet nem, a kezelési módszert olvasd el, hátha segít.

2010. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!