Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hizni méghozzá...

Hogyan tudnék hizni méghozzá miharabb? ---részl. Lennt

Figyelt kérdés
9 hónapja hoztam világra a ksifiamat és terhesség előtt 48 kg voltam szülésre 55 kg lettem de ahogy kijöttem a szülöszobáról ujra 48 lettem!Szóval csak a baba volt a lepény meg a viz!:(most 44 kg vagyok és szeretnék hizni ha nem is sokat de legalább ujra 48 lenni 158 cm-körül vagyok!És 19 éves!Valaki segitsenmert már teljesen elvagyok keseredve apropo még mindig szoptatok !Mit egyek vagy mit tegyek eggyáltalán van még vki hasonló helyzetben!!??????
2010. jan. 26. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, a lányommal én is igy voltam, a szoptatás abbahagyása után majd visszaállsz a rendes súlyodra. Örülj neki, hogy nem a másik oldahoz tartozol, akik 20-30 kilókat hiznak és nem akar lemenni róluk - nekem van a több esélyed, hogy újra olyan leszel, mint a terhesség elött.
2010. jan. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!