Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Dolgozok egy arab gyors...

Dolgozok egy arab gyors éteremben pécsen,és észrevettem hogy nagyon koszosan dolgoznak a raktár helysegük mint egy disznó ol undoritó!!!Szólhatok az ANTSZ -nek nev nélkűl?Úgy hogy nézzenek le abba a raktárba ?

Figyelt kérdés
vannak ilyen husos fagyasztó hűtők ,és mert nem lett leengedve rendszeresen tisztítva kirohadt az alja és abban tartják a húst zacskóban meg hátúl a mosogatónak a csövéből csöpög a víz és állandóan nagyon erős szennyvíz szag van lent. Az alapanyagokat a földön tartják.A főnök aztmondta ,hogy ha jön az ANTSZ TAGADJUK LEhogy van raktár.De ez a sok magyar ember aki oda jár enni fogalma sincs hogy milyen koszosak.Nem birom tovább nézni ezt.Megérdemelnének egy leckét!!

2020. dec. 6. 09:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%

Kedves kérdező, mondj fel, de akkor ne hívd rájuk az ANTSZ-t mert gyanús lesz nekik , hogy te voltál...

Hagyjad szerintem....

Általában a részeg tinik esznek ott, és nekik ettől sem lesz bajuk.

Hagyjad....

Ne dolgozz ilyen helyeken!

Múltkor láttam, hogy keresnek konyhai kisegítőt pécsen több helyen is, szóval szerintem hagyd ott őket és menj el máshova dolgozni..

Előbb-utóbb ha valakinek hasmenése lesz vagy bármi, akkor úgyis rájuk küldi az ANTSZ-t.

2020. dec. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Keresek mást igazuk van. Bármi jó csak ezt ne.
2020. dec. 6. 11:05
 13/18 anonim ***** válasza:
77%

Ilyesmivel mostanában a Nébih foglalkozik, szerintem tegyél náluk bejelentést. Van egy zöld számuk, ami az ilyen bejelentésekre szolgál, de egy appjuk is, amin keresztül képeket is tudsz küldeni:

[link]

Kérlek tedd meg ezt, gondolj a vendégek egészségére!

2020. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Csak ne scodálkozz ha utána egy sötét utcasarkon agyonvernek. Ma egy perc alatt kiderül, hog te voltál, főleg mert ki is írtad a kérdést ide.
2020. dec. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Az mennyire hihető, hogy az arab főnök gyakorit olvasgat? Ne vicceljünk már! :D Viszont ha tényleg fenyegetve érzed magad, akkor tegyél bejelentést a rendőrségen is!
2020. dec. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
ezekből ki is nézi az ember hogy így oldják meg a problémáikat mert ilyen a fajtajuk ...
2020. dec. 6. 12:34
 17/18 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy kilehetne ebbol venni ki irta ki ezt a kerdest mert sok arab etterem van pecsen es szerintem mindegyik magara ismerhet az írásomban.
2020. dec. 6. 12:39
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavar hivd rajuk
2021. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!