Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Dolgozok egy arab gyors...

Dolgozok egy arab gyors éteremben pécsen,és észrevettem hogy nagyon koszosan dolgoznak a raktár helysegük mint egy disznó ol undoritó!!!Szólhatok az ANTSZ -nek nev nélkűl?Úgy hogy nézzenek le abba a raktárba ?

Figyelt kérdés
vannak ilyen husos fagyasztó hűtők ,és mert nem lett leengedve rendszeresen tisztítva kirohadt az alja és abban tartják a húst zacskóban meg hátúl a mosogatónak a csövéből csöpög a víz és állandóan nagyon erős szennyvíz szag van lent. Az alapanyagokat a földön tartják.A főnök aztmondta ,hogy ha jön az ANTSZ TAGADJUK LEhogy van raktár.De ez a sok magyar ember aki oda jár enni fogalma sincs hogy milyen koszosak.Nem birom tovább nézni ezt.Megérdemelnének egy leckét!!

2020. dec. 6. 09:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Én bejelenteném
2020. dec. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
igen csak hogy ez név nélkűl lehetseges? kicsit félek tőlük szerintem rossz emberek !!
2020. dec. 6. 10:13
 3/18 A kérdező kommentje:
egyik sem mos fogat mindennap ugyanabba a ruhaban vannak
2020. dec. 6. 10:13
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
A kérdést már egyszer kiírta, azt is törölték!
2020. dec. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Igen de akkor nem.ls munkád se
2020. dec. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
4 nem irtam még ki ezt :)
2020. dec. 6. 10:17
 7/18 A kérdező kommentje:
5 en sajnálom azt a sok kedves embert jobbam mimt a munkámat ...
2020. dec. 6. 10:19
 8/18 anonim ***** válasza:
Akkor az a 2-3 alkalmazott összefogott, hogy ugyanazzal a kérdéssel bombázza a gyk-t :D
2020. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
én ezt tapasztaltam és már nem egy helyen dolgoztam araboknal ,de ez eddig a legkoszosabb és zavar hogy ezert fizetnek emberek
2020. dec. 6. 10:22
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

Na ezért nem eszek gyrost...mindig is fenntartásaim voltak ezekkel a gyroszosokkal szemben...

Meg se kérdezem , hogy melyik gyroszos mert igazából bármelyikbe mész, szerintem mindegyik nagyon undorító...

A párom egyszer egy ilyen pécsi gyros után hasmenést kapott...

2020. dec. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!