Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 173 cm/71 kg/erős csontozatú...

173 cm/71 kg/erős csontozatú vagyok. Szerintetek mennyire vagyok kövér? És mit tegyek? 17/L.

Figyelt kérdés
Az utóbbi 1 évben kb 5-6 kg-ot felszedtem sajnos.:S A felkaromon meg a hasamon már eléggé meglátszik. Hogyan tudom leadni a fölös kilóimat inkább edzéssel főleg a felkaromról? Az erős csontozatom miatt nehezebb lesz szerintem. Köszi előre is a hasznos válaszokat.
2010. aug. 6. 22:03
 1/6 anonim válasza:

[link]


Ezt elolvasod, és kész, igazából ha iszol hozzá zöld teát, akkor az még segít én így fogytam le, és nem jött vissza rám semmi zsír ;)

2010. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen. :) és hány kiló és cm voltál és most mennyi lettél?
2010. aug. 6. 22:17
 3/6 margoz ***** válasza:
Szerintem nem vagy kövér,csak az zavar téged hogy nem kocka hasad van?A zöld tea jó ajánlás,de ha fogyni szeretnél egy kicsit ,akkor csak a felét edd meg ami eddig a tányérodon volt, gyümölcs ha még éhes vagy,az edzés is jó,
2010. aug. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Centit, kilót nem tudok mondani, mert közben elkezdtem gyúrni is, a lényeg, hogy a régebbi nadrágomba (amikor még el voltam hízva) most már belefér mind2 öklöm egyidejűleg kénylemesen, és a régebbi alsónadrágokat már fel sem veszem, mert annyira nagyok rám, :O ;)
2010. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha fogyni már nem is nagyon tudsz az "erős csontozat" miatt, az izommunkáló gyakorlatok biztosan segítenek. Én is így vagyok vele, elértem a normális testsúlyomat, nagyon sem fel, sem le nem tudok mozdulni kilókban. Mindenesetre egyedi példám, hogy a lábamon eléggé meglátszódott a háj. Körülbelül kéthete azonban szinte minden nap futok fél órát, illetve Béres Alexandra Hozd a legjobb formád! dvd-jére tornázok, és a lábam végre olyan mint régen. Szerintem a dvd-n kiváló karra való gyakorlatok vannak, ami Neked is biztosan segítene. Szóval... én ezt javaslom. Sok sikert!

2010. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi sokat segítettetek :)
2010. aug. 9. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!