Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » "Erős csontozatú" vagyok,...

"Erős csontozatú" vagyok, vagy miért van ez?

Figyelt kérdés

Miért van, hogy ha megnézem magam a tükörbe látszok vagy 55-60kg-nak, ha megmérem magam akkor 69-70 vagyok...ha a csípőmet elkezdem nyomkodni akkor nem érzek túl sok zsírt mert megnyomom és pár centire érzem a csontot. Akkor ez miért van? Már agyon idegesít :S


Bocsi a megfogalmazásért :D


2010. jan. 23. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz erős, nehéz csontozatú. Meg az is lehet, hogy szikár, izmos típus vagy; az izomtömeg is számít.

"...ha a csípőmet elkezdem nyomkodni akkor nem érzek túl sok zsírt mert megnyomom és pár centire érzem a csontot" - pár centire?? Bocsi, de nem pár millimétert akartál írni? Pár centi az nekem van, de én kétszer akkora vagyok, mint te :) bocsi :)

Én pont az ellenkezője vagyok, széles, könnyű csontozatú, aki 55-60 kilósan lennék ideális, pedig az a magasságomhoz képest már vékony lenne a BMI szerint.

2010. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja igen bocsi :D nem centi akart lenni. Ez akkor is rossz :( így sokkal több lesz a súlyom és amikor suliba mérni fogják gáz lesz :(
2010. jan. 23. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hány éves vagy hány centi?

De amúgy igen vszinűleg jó erős csontozatú lehetsz, de ez nem baj! Legalább nem fognak annyira törni a csontjaid, mondjuk ah elsel vki eltöri a kezét te meg szépne felálsz:) Ha a suliba mérnek és azt mondják hogy sok, jó hát akkor mond hogy de legalább erős vok azt ennyi. ha nem nézel ki hájasnak akk sztem mind1. (én is erős csontozatú vok és nem zavar) Táplálkozz rendesen és sportolj4 Amúgy sztem meglátszik hogy ha erősítesz, én is szoktam és izmos vok, pedig 166 cm 70 kilo, de nem hájas hanem jó erős! A mai világba muszáj annak lenni:) Nincs veled semmi gáz, nyugi!

2010. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok és 154-156cm és lány :S. Am köszi a válaszokat :) bevallom van rajtam pár kiló felesleg de nem annyira nézek ki hájasnak inkább vaskosnak, szélesebbnek.
2010. jan. 23. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!