Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelent hogy valaki erős...

Mit jelent hogy valaki erős csontozatú? Hány kilót jelent?

Figyelt kérdés
Nekem sokszor szokták mondani,mert mikor megmondom hány kiló vagyok nem akarják elhinni. Igaz még soha nem tört el semmim.
2009. szept. 1. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan azt jelenti amit írsz.Én is az vagyok, és senki nem akarja elhinni, hogy 174 cm magasságom mellett 64 kg vagyok!Mindenki 50valahánynak néz...de hát ez van:)
2009. szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

énmeg 52 kiló vagyok, de mindig aztmondják h akkor biztos erős a csontozatom, mertt elég vékonynak látnak

(164 cm)

2009. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 176cm+62kg vagyok, és nekem se hiszi el senki, azt hiszik max. 50kg vagyok, állandóan azzal csesztetnek, hogy rossz a mérlegünk, stb... Pedig orvosnál meg másnál is méreckedtem már, és mindenhol ennyi voltam, úgyhogy biztos nem a mérlegünkben van a hiba:)

Amúgy nekem is erősek a csontjaim, régebben sokat estem-keltem, de soha semmim nem tört el, pedig voltak elég húzós helyzetek is:)

18/L

2009. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!