Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evés függő vagyok azt hiszem,...

Evés függő vagyok azt hiszem, és már nagyon meghiztam, de sehogy sem tudok kikeveredni ebből az evészetből. Hogy tudnám magammal"megutáltatni" az ételt?😭

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem az ételt kell megutalnod, hanem rájönni milyen lelki probléma váltja ki azt h folyamatosan enni akarsz. Nekem is volt ilyen, pszichologus tud segíteni és ha sikerül beazonosítani a probléma forrását akkor szép lssan meg fog szűnni, legalábbis nálam így volt :))
2020. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
valamit pótolsz az evéssel. ezt a probléma-gyökeret kellene megtalálni. és megoldani
2020. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az első, az okot kell megszüntetni, ami láthatóan nem megy egyedül. Ez ugyanolyan, mint az alkohol vagy drogfüggés, azt sem tudja letenni egyedül az ember, ez ugyanolyan erős függés, amit szintén kiváltott valami (mint ahogy más függés esetében is). Meg kell szüntetni, fel kell dolgozni az okot és úgy fogod tudni mérsékelni ezt. Addig nem.
2020. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tegnap néztem az Élet 250 kiló felett, egy részt találtam a videán...nézd meg, ha van időd sokat segít.
2020. aug. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!