Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi értelme van egészségesen...

Mi értelme van egészségesen táplálkozni ha a szervezetem egy roncs?

Figyelt kérdés

Itt vannak a gyümölcsök amiket ha megeszek ugyanúgy kijön belőlem vizes hasmenés formájában. Az én szervezetem valamiért nagyon különleges ami utálja a gyümölcsöket. Bezzeg ha olyan ételeket eszek amiben biztosan tudom hogy nincsenek vitaminok (pl.: tészta) akkor nincs hasmenés.

23/f



2020. júl. 3. 14:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Olvastam egy érdekes tanulmányt medvékről. Azok a medvék akik elkezdtek guberalni a kukákban és ezáltal finomított szenhidratot enni mar nem tudtak megemészteni a rendes taplálékukat. A gyümölcsök átmentek rajtuk hasmenes formájában. Sajnos azt nem tudom voltak e kísérletek a belrendszerük helyrehozására. Hogy neked ez mitől van azt nem tudom. Lehet úgy jártal mint a medvék lehet csak egyszerűen mindenki emesztese más és a tiéd nem toleralja a gyümiket. Szerintem ne erőltesd. Nem csak az egeszséges. A tesztát zöldségekkel is el lehet készíteni nem csak hússal. De ha azt sem bírod akor azt edd amit tolerál a szervezeted mert számodra a gyümölcs nem egeszséges hiszen kijön emesztetlenül. Azert egy ételallergia vizsgalatra lehet elneznek hátha nem minden gyümölcs jön ki csak bizonyosak. En pl imadom a babot meg a lencsét. Egeszséges is. De olyan görcsö5 kapok tőle hogy nem birom megenni

Ennyi

2020. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha mindenaron gyümölcsöt akarsz akkor picivel kezd hatja szoktatással menni fog. De ha rögtön 2 almával indítasz vagy egy tál cseresznyével annal nem örül az érzékenyebb emésztőrendszer. Nem birja a váltasokat.
2020. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Voltál már orvosnál? Nem. Miről beszélünk?
2020. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Korábban már ettem gyümölcsöket csak boltit. Akkor nem volt semmi. Ebben az évben amikor elkezdtem itthon termelt gyümölcsöket akkor kezdődött a hasmenés. Tavaly semmi bajom nem volt az itteni gyümölcsökkel.

Ha elmennék orvoshoz mit csinálna? Fogalma sem lenne róla ahogy nektek sincs.

2020. júl. 3. 15:01
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy a gyümölcsöktől van hasmenésed, hacsak nem kiló számra fogyasztod őket, de az nem a gyümölcs hibája!
2020. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Pedig de ahogy nem eszek pl.: meggyett akkor nincs hasmenés.

Ahogy ma sem volt. Két napja nem ettem gyümölcsöt. Micsoda véletlen hogy ma nem volt hasmenés , helyette rendes volt.

2020. júl. 3. 15:27
 7/17 anonim ***** válasza:
Mennyi meggyet ettél, mert még mindig nem válaszoltál?! Egy desszertes tálnyi 15-25 dkg meggytől semmi bajod sem lenne.
2020. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
kb 14-15 darabot. Egy időben mindennap.
2020. júl. 3. 16:04
 9/17 anonim ***** válasza:
Megvárod a permet hatóidejét? Más nem fosik tőle csak te? Nem kötelező gyümölcsöket enni. Nekem is faj a hasam a legtöbbtől. Ezert zöldségeket eszem. Nagy ügy. De mi amúgy nem vagyunk orvosok én azért.adnek neki egy esélyt. Mkst odamenni sem kell elég ha felhívod hátha van ötlete.
2020. júl. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az otthoni gyömölcstől fosol próbald ki ukra a boltit ha attól nem akkor valami nagy gaz van a gyümölcsötökkel. Kérdezd meg apádat mivel kezeli?
2020. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!