Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek/igyak hogy felszedje...

Manuel_17 kérdése:

Mit egyek/igyak hogy felszedjek pár kilót?

Figyelt kérdés

Nem lehet genetika mert családomban mindenki jó testalkatú szóval én vékonynak érzem magam és

Szeretnék felszedni pár kilót inkább izom építést de ha nem szedem a kilókat magamra akkor ennek kevés az esélye 171 cm vagyok 17 éves 0s vércsoportú 58 kg vagyok eszek mindenből 2x 3x bőségesen étlekezem és nem vagyok éhes. öhm meg kevesett iszom agyamra ment hogy eszek meg zabalok de semmi többet kellene innom? Naponta 1.5 liter víz kb mi a leghatásosabb hizo kúra valami gyógyszer vitaminok? Köszönöm. A válaszokat !



#Hizo/kúra/tanácsok
2020. jan. 26. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyél többet napi 5x minimum
2020. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat

És ha ez nem segít? Más valami módszer van?

2020. jan. 26. 21:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem mozgok egész nap itthon vagyok általában akkor miért nem hízok meg a pic@@ba xdd
2020. jan. 28. 05:36
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen véletlenül olvastam a kérdésed.Én 171 cm vagyok és egy hónapja 59 kg-ról indultam.Most 65 vagyok,és még további 5-10 kg a terv.Amit most leírok az nem egészséges teljesen,viszont működik,és ez a lényeg.Hetekig bújtam az irodalmat.Mit kell tennem,hogy hízzak...ráadásul nem években mérve.Nem vagyok a téma szakértője.Szkeptikusként írok...de minden tapasztalat...a mai napig.Tehát a száraz tények.A Te (én) alkatodhoz napi szinten (ffi esetén) kb 2500 kalória kell.Ha ez megvan se nem fogysz,se nem hízol.Egy egy kiugró zabálás,vagy koplalás semmilyen hatással sincs semmire.Egy kilógramm hízáshoz 8-9000 plussz kalória kell.Tehát,ha napi 3500-at eszel,(az napi +1000)akkor durván egy hónap alatt 3 kilót fogsz hízni.Stimm?Viszont,van egy ritmusunk.Én nem tudok egész nap enni.Ráadásul,én nem hármat,hanem hat kilót híztam egy hónap alatt.Személy szerint,én megkerestem a "neten" a leg kalória gazdagabb ételeket,gyümölcsöket stb...Nem zabálok egész nap ész nélkül,de van egy két dolog ami nem maradhat el.Dió. 1kg-ban 6500 kalória van.Napi kb 30 dkg 4-5 részletben.Darált dió tejben...esetleg banán turmixban.Ez már majd nem 2000 kalória.Napi 1 liter zsíros tej.Ez újabb 500 kalória.1 liter cola.Ez is majdnem plussz 500 kalória.Már ez"csak" folyadékban 3000...és még nem ettél semmit...csak ittál.Néha változtatok itt ott.Pl darált keksz banán tej "mix".(1kg darált keksz 4000 kcal)Pilóta keksz...az szinte semmi...de 20 dkg,majdnem 1000 kcal.Ha eszel rendesen 2000-2500 kcal normál kaját...reggeli ebéd vacsora...plussz megiszol ébredés után egyből egy ilyen bombát...aztán délben...majd este...és közvetlenül alvás előtt egyet búcsúzóul,akkor bevittél megerőltetés nélkül 4500-5000 kalórát.Amiből 2000-2500 a plussz.Tuti a hatás.Hidd el képtelen vagyok egész nap falni.Viszont négyszer ötször inni...az semmi.Szomjúság ellen az egészségtelen cukrozott cola..és sok sok folyadék 3-4 liter.Kell hozzá elszántság,de egy két hónap alatt is brutális változást lehet kreálni.Hajrá!!!
2020. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!