Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a bajom? Sok kaja...

Mi lehet a bajom? Sok kaja volt, magamhoz képest sokat ettem, elég zsíros kaják voltak...

Figyelt kérdés
mostanába sűrűn hányingerem van étkezés után,nem tudok nagyvécézni,szüleim szerint hozzájárult az is h szombaton nagyinál névnapoztunk,persze sok kaja volt,magamhozképest sokat ettem,elég zsíroskaják voltak,szóval sztem lehet igazuk..:D hashajtó jómegoldás lenne?
2008. nov. 18. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:

ha mostanában van hányingered, akkor az nem a nénapozás miatt van. Várj és majd elmúlik, ha nem, akkor menj el egy kivizsgálásra.

Hashajtózni, meg ne hashajtózzál... örülj, hogy nem muszáj és viszonylag egészséges vagy!

2008. nov. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmi különös bajod nincs csak túl etted magad. Rendeződni fog.

Egyébként egy bajod van, tanulj meg fogalmazni és olvasni. Olvasd el mit írtál mielőtt továbbot nyomsz neki.

2008. nov. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!