Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Honnan lehet tudni/érezni...

Honnan lehet tudni/érezni hogy a szemben sok/erős a nyomás?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet érezni szemészeten meg kell méretni.
2010. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minden betegségnek vannak tünetei jelei...
2010. júl. 2. 10:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nagy a nyomás szürkehályog előjele is lehet, szemszárazság, rosszabbul látsz, stb
2010. júl. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. júl. 2. 13:30
 5/6 anonim válasza:
Egy kicsit fáj, ha nagy a nyomás, de ez még nem biztos, hogy azt jelenti. Szemészeten rátesznek valami kis súlyt, és azzal megnézik, hogy mennyire nyomódik be. Az jelzi a nyomás nagyságát.
2010. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem magas a szemnyomásom. Ez kb. olyan 2.-os koromban derült ki. Volt kb. egy olyan 1-2 hét, amikor még elviselhetően fájt, de kb. ennyi idő után már nagyon-nagyon fájt. Iszonyú rossz volt, már a könnyeim is eleredtek annyira fájt. Csak ekkor szóltam anyumnak, előtte semmit sem szóltam abban az egy-két hétben erről, mert nem akartam hogy aggódjon, volt már így is rengeteg probléma a zememmel. Aztán elmentünk orvoshoz, és írt fel szemcseppet, amit azóta is használok, és szerencsére azóta csak nagyon ritkán fáj. Csak azért drukkolok nagyon, hogy maradjon is ez így, és, hogy a másik szememmel ne legyen ilyen gond.
2010. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!